|
|
---|---|
Jednostka produktu
|
Akcesoria
|
Liczba jednostek na opakowanie
|
1
|
Marka
|
Scotch-Weld™
|
Metoda aplikacji
|
Aerozol
|
Przemysł
|
Budownictwo, Dobra konsumenckie, Elektronika, Przemysł ogólny, Wojskowy i rządowy, Pojazd specjalny, Transport
|
Rodzaj produktu
|
Aplikator
|
Nasze aplikatory 3M™ do klejów w butlach to standardowe urządzenia pasujące do większości naszych natryskowych klejów w butlach i zaleca się ich stosowanie gdy przewidywane jest użycie kleju w standardowej wydajności. Efektywna kontrola podczas aplikacji to wynik połączenia wygodnego uchwytu, racjonalnego designu i wytrzymałej, w pełni metalowej konstrukcji.
Zapewnia optymalny wzór natryskowy i kontrolę nad stopniem pokrycia powierzchni klejem Aplikatory do klejów 3M™ w butlach mogą być dostosowane do różnych wzorów natryskowych, zapewniając jednolite pokrycie powierzchni i czas schnięcia. Na końcu każdego aplikatora umieszczony został haczyk, umożliwiający łatwe przechowywanie kleju, a także chwilowe odwieszenie w trakcie pracy, jeśli niezbędne jest użycie obu rąk. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Standardowy aplikator do klejów w aerozolu 3M™ Końcówka rozpylacza w komplecie Nasze standardowe aplikatory zawierają końcówkę rozpylacza do kleju w butlach 3M™ 9501. Pozwala ona na precyzyjną kontrolę natrysku na dużych powierzchniach i zmaksymalizowanie wydajności kleju. Ponadto, kleje 3M™ w butlach mogą być rozpylane za pomocą aplikatora 3M™ o szerokiej końcówce (przeznaczonej m.in. do kleju 3M™ w aerozolu HoldFast 70), a także aplikatora 3M™ o zwężonej końcówce (zwłaszcza dla kleju 3M™ Hi-Strength 94 CA do postformingu oraz klej 3M™ Hi-Strength 94 ET w aerozolu). Aby dowiedzieć się, który aplikator do klejów 3M™ jest najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze specjalistą, dzwoniąc na numer 1-800-362-3550.
Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.
Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail