3M™ Finesse-It™ futro polerskie białe 76mm

 • 3M ID 7000028394
 • UPC 00051144850990

Miękka powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich 3M™ Finesse-it™

Włókna umożliwiają równomierną aplikację produktu

Pranie przed zastosowaniem przeciwdziała utracie włókien

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Miękka powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich 3M™ Finesse-it™
 • Włókna umożliwiają równomierną aplikację produktu
 • Pranie przed zastosowaniem przeciwdziała utracie włókien
 • System mocowania na rzep 3M™ Hookit™ zapewnia ścisłe przyleganie futra i umożliwia jego szybką wymianę
 • Futro może być umocowane na polerkach, szlifierkach oscylacyjnych o zmiennej prędkości, umożliwiając uzyskanie pożądanych rezultatów

Futro polerskie 3M™ Finesse-it™ zostało wykonane z włókien wełnianych na podkładzie z poliestru. Idealnie nadaje się do polerowania oryginalnych części samochodowych, oraz powłok wykorzystywanych w przemyśle stoczniowym i lotniczym. Miękka struktura włókien umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Dzięki miękkiej strukturze włókien, futra polerskie Finesse-it™ Knit II bardzo dobrze dopasowują się do obrabianych powierzchni. Skutecznie usuwają pozostałości po obróbce ściernej, rysy szlifierskie, ślady utleniania oraz uszkodzenia powierzchni pokrytych farbą lub lakierem. Ostateczny efekt wykańczania zależy od właściwego zestawienia pasty i futra/gąbki z rodzajem powierzchni. System mocowania na rzep 3M™ Hookit™ umożliwia sprawne mocowanie futra na szlifierkach oscylacyjnych i obrotowych oraz ścisłe przyleganie do podkładki podczas pracy. Futro może byc łatwo umyte i używane wielokrotnie przez cały okres żywotności materiału. Futra polerskie z wełny wykazują bardziej agresywne działanie i są łatwiejsze w użyciu niż pady z pianki. Zastosowanie większej ilości włókien umożliwia większy zasięg polerowania. Odpowiednia konstrukcja pozwala na równomierną aplikację pasty. Kierunek układania się włosa sprawia, że futro gładko sunie się po powierzchni i dopasowuje do krawędzi, dzięki czemu łatwiej jest nim manewrować. Ze względu na dobre właściwości polerujące, wełniane futra polerskie skutecznie usuwają rysy szlifierskie i dobrze współpracują z polerkami obrotowymi. W zależności od środka polerskiego, indywidualnej techniki, rodzaju powierzchni oraz stosowanego narzędzia, wykańczanie futrem może wymagać kolejnego kroku np. gąbką polerską w celu usunięcia mikrouszkodzeń lub hologramów. Produkty Finesse-it™ to linia specjalnie zaprojektowanych materiałów ściernych, past polerskich i gąbek, przeznaczonych do użytku na oryginalnych częściach oraz w warsztatach blacharsko-lakierniczych w celu usuwania wad powierzchniowych i rys szlifierskich z różnych rodzajów powierzchni. Produkty Finesse-It wchodzą w skład rekomendowanego przez 3M systemu polerskiego przeznaczonego do usuwania wad powierzchniowych z powłok pokrytych lakierem bezbarwnym, drewna lakierowanego, powierzchni litych, żelkotu, powierzchni pokrytych farbą proszkową, farb przemysłowych, akrylu i szkła.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Kolor z przodu Biały
Kształt Okrągłe
Liczba stron 1
Maks. prędkość 12000 rpm
Marki Finesse-it™
Materiał wełna
Piaskowana powierzchnia Powłoka bezbarwna, farby
Przemysł AOEM, Działania militarne, Pojazd specjalny, Przemysł ogólny, Przemysł samochodowy, Przemysł stoczniowy, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby, Transport
Rodzaj produktu Pad polerski
Typ mocowania Haczyk–pętelka
Wysokość składowania (jednostki metryczne) 17.463 mm
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 76.2 mm