Scotch® Dyspenser do taśmy P56W

3M ID 7000021402
 • Uniwersalny i zdolny do aplikacji taśmy o szerokości do 152 mm i średnicy do 174 mm
 • Masywna podstawa zapewnia stabilną aplikację, redukując ilość wypadków
 • Skonstruowany z wytrzymałego, odpornego na uderzenia plastiku dla wieloletniego użytkowania w trudnych warunkach
 • przemysl, spożywczy, meblarski, metalowy, papierniczy, biura, kosmetyczny itd.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły
 • Uniwersalny i zdolny do aplikacji taśmy o szerokości do 152 mm i średnicy do 174 mm
 • Masywna podstawa zapewnia stabilną aplikację, redukując ilość wypadków
 • Skonstruowany z wytrzymałego, odpornego na uderzenia plastiku dla wieloletniego użytkowania w trudnych warunkach
 • przemysl, spożywczy, meblarski, metalowy, papierniczy, biura, kosmetyczny itd.
 • Łatwo przenośny

Dyspenser P56W Scotch® utrzymuje i aplikuje rolki taśmy o szerokości do 152 mm, eliminując potrzebę używania wielu różnych dyspenserów. Umożliwia aplikację różnorodnych taśm z nośnikiem foliowym, wzmocnionych włóknem i ogólnych, co ogranicza konieczność wymiany rolek, a tym samym oszczędza czas i wspomaga wydajność.

Osiągnij więcej mniejszym nakładem prracy Masywny dyspenser P56W zapewnia właściwą taśmę w ręku, niezależnie od zastosowania. Szerokość 152 mm jest wystarczająca, aby umożliwić jednoczesną aplikację dowolnej kombinacji taśm, w tym sześć 25 mm. Dyspenser jest łatwo przenośny. Masywna podstawa zapewnia stabilność i pozostawanie dyspensera na miejscu, dla bezpiecznej i łatwej aplikacji jedną ręką. Gumowy spód nie rysuje blatów i stołów. Wytrzymała, odporna na uderzenia plastikowa obudowa umożliwia stosowanie dyspensera w ciężkich środowiskach i wymagających zastosowaniach. Dyspensery są niezbędne Dyspensery trzymają rolkę, utrzymują koniec taśmy w gotowości i zapewniają możliwość odcinania taśmy. Zawierają centralną szpulę, lub rdzeń i mechanizm po jednej ze stron do odcinania taśmy. Dostępne w wielu opcjach, od jednorazowych, po automaty przemysłowe. Różnorodne urządzenia ręczne od plastikowych, jednorazowych, lub wielokrotnego użytku do większych, służących do pakowania i pakietowania związanego z transportem. Z powodu wygody użytkowania często są stosowane w biurze i lekkim przemyśle. Masywne dyspensery pulpitowe (?) są użyteczne w wielu zastosowaniach biurowych, handlowych, przemysłowych i domowych. Masywna podstawa utrzymuje dyspenser stabilnie w miejscu, aby umożliwiać użytkowanie jedną ręką, ale jest również łatwo przenośny. Dyspensery do pakowania i pakietowania zapewniają jednoręczne użytkowanie dla ergonomii i wygody.

Specyfikacja
Cechy
Podstawa z obciążeniem
Kolor podajnika
Masa wyciskowa typu „putty”
Liczba jednostek na opakowanie
1
Marka
Scotch®
Materiał
Plastik/metal
Przemysł
Dobra konsumenckie, Żywność i napoje, Przemysł ogólny, Obróbka metalu, Opakowanie, papier, Druk, Detaliczny, Obróbka drewna
Rozmiar rdzenia (jednostki metryczne)
76,2 mm
Szerokość taśmy (jednostki metryczne)
152,4 mm
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.