Wskaźnik 3M™ Freeze Watch™9805FW, 0°C/32°F, 400 w kasetce

 • 3M ID 7000002736
 • UPC 00707387093112,00021200311666,50021200311661

Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na ujemne temperatury.

Samoprzylepny tył przylega bezpiecznie do większości materiałów, z których wykonane są opakowania zewnętrzne.

Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na ujemne temperatury
 • Samoprzylepny tył przylega bezpiecznie do większości materiałów, z których wykonane są opakowania zewnętrzne
 • Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne
 • Temperatura aktywacji 0°C/32°F pomaga we właściwej wysyłce artykułów wrażliwych na zamrażanie

3M™ Freeze Watch™ Wskaźnik 9805FW składa się z wysokoczułego płynu wskaźnikowego znajdującego się wewnątrz, w specjalnie zaprojektowanej ampułce i służy do monitorowania ekspozycji produktów wrażliwych na temperaturę mrożenia.

Uszkodzenia ampułki po ekspozycji na temperatury równe lub niższe 0°C/32°F, nieodwracalnie barwią papier znajdujący się z tyłu, aby wskazać, że produkt był eksponowany na nieakceptowalne temperatury. Gdy 3M™ Freeze Watch™ Indicator 9805FW umieszczony zostanie bezpośrednio na pudełkach transportowych z produktami wrażliwymi termicznie w czasie wysyłki i przechowywania, dostarczy wiarygodne pomiary ekspozycji na temperaturę. Wrażliwe na ucisk przylepce silnie przyklejają się do prawie wszystkich czystych, suchych powierzchni, utrzymując wskaźnik bezpiecznie na miejscu przez cały czas wysyłki. Wskaźniki te są idealne do monitorowania produktów, które są podatne na uszkodzenia przy ekspozycji na ujemne temperatury w czasie wysyłki i przechowywania. Pomimo wszelkich starań dotyczących właściwego pakowania, certyfikacji oraz wysyłki towarów wrażliwych termicznie nie ma gwarancji, że produkt przejdzie przez system wysyłki w stanie nienaruszonym. Gdy opakowanie jest dostarczone w stanie fizycznie nienaruszonym, nadal nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy produkt był narażony na niemożliwe do akceptacji warunki. Gdy wszystkie wymagania dotyczące pakowania i środki ostrożności były przestrzegane, 3M™ Freeze Watch™ Indicators dodają krytyczną warstwę bezpieczeństwa zawartości dostarczając widoczne wskazanie, że opakowanie i jego zawartość były eksponowane na ujemne temperatury. Niedrogi wskaźnik umieszczony wewnątrz pojemnika, w pobliżu zawartości, dostarcza informacje, które pomagają w oszacowaniu czasu i temperatury ekspozycji. Wizualny wskaźnik w wyraźny sposób powiadamia odbiorcę, że zawartość może być uszkodzona, pomimo dobrego fizycznego stanu opakowania.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.