3M™ Podkłady defibrylacyjne, 2345N, rozmiar: 114 x 114 mm

  • 3M ID 7000002724
  • UPC 00707387284732

Podkłady defibrylacyjne nasączone są elektroprzewodzącym żelem. Miękka porowata włóknina zapewnia doskonałe przyleganie do skóry i zapewnia, że użycie jest bezpieczne i proste w użyciu. Pomarańczowy kolor sprawia, że łatwo je dostrzec. Jednorodne nasączenie całego podkładu eliminuje zjawisko „mostkowania” spotykaner przy używaniu żeli lub kremów i które może prowadzić do poważnych uszkodzeń skóry lub oparzeń. Pagajów nie trzeba czyścić z żelu, nie dochodzi do korozji i nie powstają wżery, a na pacjencie nie pozostają jego pozostałości. Podkłady defibrylacyjne 3M™ są równoważne żelom o najniższym współczynniku oporu. Szybsza niż w przypadku żeli i kremów aplikacja w awaryjnych sytuacjach sprawia, że podkłady defibrylacyjne 3M™ pozwalają oszczędzić czas, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Za ich wygodą użycia stoi wiele lat potwierdzonych sukcesów. Podkłady defibrylacyjne 3M™ mogą być używane wyłącznie w połączeniu z metalowymi elektrodami i nie mogą zastępować elektrod wielofunkcyjnych (MFE) żadnych defibrylatorów.

Pomarańczowe podkłady - dobra widoczność

Eliminuje podrażnienia po żelu, bezpieczny w stosowaniu, oszczędza czas aplikacji, dobre przewodzenie.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Podkłady defibrylacyjne nasączone są elektroprzewodzącym żelem. Miękka porowata włóknina zapewnia doskonałe przyleganie do skóry i zapewnia, że użycie jest bezpieczne i proste w użyciu. Pomarańczowy kolor sprawia, że łatwo je dostrzec. Jednorodne nasączenie całego podkładu eliminuje zjawisko „mostkowania” spotykaner przy używaniu żeli lub kremów i które może prowadzić do poważnych uszkodzeń skóry lub oparzeń. Pagajów nie trzeba czyścić z żelu, nie dochodzi do korozji i nie powstają wżery, a na pacjencie nie pozostają jego pozostałości. Podkłady defibrylacyjne 3M™ są równoważne żelom o najniższym współczynniku oporu. Szybsza niż w przypadku żeli i kremów aplikacja w awaryjnych sytuacjach sprawia, że podkłady defibrylacyjne 3M™ pozwalają oszczędzić czas, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Za ich wygodą użycia stoi wiele lat potwierdzonych sukcesów. Podkłady defibrylacyjne 3M™ mogą być używane wyłącznie w połączeniu z metalowymi elektrodami i nie mogą zastępować elektrod wielofunkcyjnych (MFE) żadnych defibrylatorów
  • Pomarańczowe podkłady - dobra widoczność
  • Eliminuje podrażnienia po żelu, bezpieczny w stosowaniu, oszczędza czas aplikacji, dobre przewodzenie
  • Dostarczane w jednorazowych szczelnych opakowaniach, co eliminuje niepożądane mostowanie mogące skutkować uszkodzeniem skóry pacjenta lub personelu
  • Nie zawiera lateksu

Żelowane podkłady jednokrotnego użytku pod pady defibrylatora.

Oszczędność czasu - tak ważna w sytuacjach krytycznych. Gotowe do użytku, przewodzący żel na całej powierzchni eliminuje konieczność stosowania płynnego żelu lub kremu.

Specyfikacja

Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.