Wskaźnik temperatury w czasie 3M™ MonitorMark™ 9861A, 10°C/50°F, czas zapisu 2 tygodnie, 500 w kasetce

 • 3M ID 7000001929
 • UPC 00021200621291

Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonych limitów 10°C/50°F 2 tygodnie; 34°C/93°F 1 godzina.

Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego.

Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonych limitów 10°C/50°F 2 tygodnie; 34°C/93°F 1 godzina
 • Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego
 • Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne
 • Wyniki wskazują zarówno ekspozycję, jak i relatywny czas, w którym miała miejsce ekspozycja
 • Zdejmowane paski aktywujące powłokę na żądanie rozpoczynają proces monitorowania dokładności

3M™ MonitorMark™ Wskaźnik temperatury w czasie 9861A rozwiązuje problem monitorowania ekspozycji na warunki termiczne produktów wrażliwych na temperaturę w czasie transportu i przechowywania.

Te wskaźniki są niedrogim i skutecznym sposobem monitorowania ekspozycji produktu na temperaturę w całym łańcuchu dostaw. Zapewniają nieodwracalny zapis ekspozycji powyżej określonego progu temperatury, który jest dokładny i łatwy do interpretacji. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator pracuje najlepiej, gdy jest umieszczony wewnątrz izolowanych pudeł wysyłkowych w pobliżu produktu wrażliwego na temperaturę, gdzie monitoruje temperaturę i wskazuje nie tylko czy produkt jest eksponowany, ale przez jak długi czas. Duże okno wskaźnika wyświetla ekspozycję, mniejsze okno po prawej wskazuje, jak długo miała miejsce ekspozycja na daną temperaturę w okresie 48 godzin. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9861A pokaże początkowy kolor w ciągu 24 godzin lub mniej, kiedy temperatura zacznie rosnąć powyżej 50°F/10°C +1°C. Przy ekspozycji na stałą temperaturę 2°C powyżej progu temperatury dla okresu równego okresowi skumulowanego przebiegu wynoszącemu 48 godzin, dystans przebiegu będzie się mieścił w zakresach specyfikacji. Pomimo wszelkich starań dotyczących właściwego pakowania, certyfikacji oraz wysyłki towarów wrażliwych termicznie nie ma gwarancji, że produkt przejdzie przez system wysyłki w stanie nienaruszonym. Gdy opakowanie jest dostarczone w stanie fizycznie nienaruszonym, nadal nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy produkt był narażony na niemożliwe do akceptacji warunki. Gdy wszystkie wymagania dotyczące pakowania i środki ostrożności były przestrzegane, 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicators dodają krytyczną warstwę bezpieczeństwa zawartości dostarczając widoczne wskazanie, że opakowanie i jego zawartość były eksponowane na uszkadzające temperatury. Ten niedrogi wskaźnik umieszczony wewnątrz pojemnika, w pobliżu zawartości, dostarcza informacje, które pomagają w oszacowaniu czasu i temperatury ekspozycji. Wizualny wskaźnik w wyraźny sposób powiadamia odbiorcę, że zawartość może być uszkodzona, pomimo dobrego fizycznego stanu opakowania.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.