3M™ Samporzylepne nakładki ochronne SJ5009 białe , pakowane po 1000 szt.Poliuretanowe nakładki ochronne redukują hałas, wibracje oraz zabezpieczają przed powstawaniem zarysowań. Zapewniają zachowanie odstępów, stabilność i odporność na poślizg. Dzięki klejom o unikalnych właściwościach uzyskujemy szybki, stabilny montaż bez potrzeby użycia śrub, nitów i jakichkolwiek dodatkowych specjalistycznych narzędzi montażowych
Nakładki ochronne 3M™ Bumpon™ Protective Products SJ5009 White, 1000 szt./opak. mogą służyć jako nóżki, stopery i separatory w domu i w pracy. Te białe poliuretanowe nakładki ochronne nie zawierają środka uplastyczniającego, mają wysokie właściwości antypoślizgowe i nie pozostawiają na podłożu żadnych zarysowań ani plam.Wklęsłe, cylindryczne nakładki ochronne o szerokości 22,4 mm wysokości 10,2 idealnie nadają się do niestandardowych zastosowań. Samoprzylepny klej 3M, w którym wiązania tworzą się po dociśnięciu elementu do podłoża, zapewnia łatwą aplikacje bez pękania i twardnienia. Redukuje drgania i hałas niewielkich urządzeń domowych, mebli i sprzętu elektronicznego.Może służyć do pozycjonowania i zapewnienia odstępów między produktami podczas transportu. Można przykleić jako ograniczniki na drzwiach szafek, obudowach, szufladach i wszystkich innych elementach, gdzie może pojawiać się problem głośnego trzaskania, zarysowań, uszkodzeń, suwania, drgań lub hałasu.Do montowania w podstawie małych sprzętów AGD. Mniej uszkodzeń i lepsza stabilizacja. Idealny do urządzeń elektronicznych stacjonarnych i przenośnych, modułów sterowniczych, telefonów, klawiatur, zegarów, głośników, dozowników i komputerów.
|
|
---|---|
Dostępność
|
Wykonanie na zamówienie
|
Jednostka produktu
|
Odlewane
|
Kolor produktu
|
Biały
|
Kształt
|
Cylindryczno-wklęsłe wykończenie
|
Linia produktów
|
SJ5009
|
Materiały
|
ABS, Akryl, Szkło, Metal, Poliwęglan, Polietylen, Polipropylen, Drewno
|
Podkład
|
Poliuretan
|
Podstawowy liner
|
Przezroczysta folia poliestrowa
|
Produkt - klucz
|
SJ5009
|
Profil. Zakres grubości
|
10.0 - 19.9 mm
|
Rodzaj produktu
|
Zderzak
|
Segment rynku
|
Urządzenia AGD, szafki, Elektronika
|
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
|
22,4 mm
|
Szerokość. Zakres
|
20.0 - 29.9 mm
|
Twardość
|
72 Shore M
|
Typ Kleju
|
Naturalny kauczuk (R30)
|
Wysokość całkowita (jednostki metryczne)
|
10,2 mm
|
Zastosowanie
|
Nóżki do cięższego sprzętu AGD / urządzeń elektronicznych – antypoślizgowe
|
Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.
Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail