1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Dysze i akcesoria
 5. Akcesoria do nakładania
 6. 3M™ Scotch-Weld™ Nakladka do przesuwania wkladow kleju Quadraq

3M™ Scotch-Weld™ Nakladka do przesuwania wkladow kleju Quadraq

3M ID 7000000953
 • Zapewnia zwiększenie pojemności standardowych aplikatorów 3M™ Hot Melt TC lub TL
 • Wykonany z wytrzymałego plastiku, odpornego na uderzenia i wstrząsy, jest w stanie wytrzymać wiele lat użytkowania w ciężkich warunkach
 • Łatwa instalacja części lub dodatków do standardowych aplikatorów TC lub TL
 • Dzięki ręcznemu spustowi zwiększa kontrolę nad ilością i celnością aplikacji kleju hot melt
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

3M™ Scotch-Weld™ Nakladka do przesuwania wkladow kleju Quadraq

Zwiększ produktywność Aplikator 3M™ Hot Melt Quadrack™z konwerterem 9275 otwiera zupełnie nowe możliwości użycia naszych aplikatorów hot melt TC oraz TL. Innowacyjny system aplikacji Quadrack™ korzysta ze standardowych, termoplastycznych żywicznych sztyftów o średnicy 0,625 cala (ok. 1,6 cm) o długości do 8 cali (ok. 20 cm). System redukuje czas przeładowania i, dzięki połączeniu z ręcznym spustem, eliminuje potrzebę dociskania sztyftu kciukiem. Konstrukcja została zbudowana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na nieprzyjazne i ciężkie warunki pracy. Łatwość użycia i instalacji sprawia, że nasz konwerter Quadrack to bardzo cenny dodatek do aplikatorów TC oraz TL. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Prace stolarskie oraz gabloty Branża motoryzacyjna i transportowa Ogólne zastosowania przemysłowe Tapicerstwo i meblarstwo Wystawy POP Trofea i błyskotki Elektronika i komponenty audio Budownictwo Pakowanie Czym jest Hot Melt? Aplikatory klejów hot melt, popularnie zwane „pistoletami do kleju” są narzędziami pozwalającymi nanosić termoplastyczne kleje w formie ciekłej, które dostępne są w wersjach wysoko- i niskotemperaturowych. Aplikatory klejów niskotemperaturowych osiągają temperaturę ok. 250°F/121°C i najlepiej stosować je przy materiałach wrażliwych na ciepło, takich jak elektronika, tworzywa sztuczne czy tkaniny. Aplikatory klejów wysokotemperaturowych osiągają temperaturę ok. 380°F/193°C. Aplikator umożliwia korzystanie z płynnej wersji kleju, ponieważ sztyft klejowy zostaje wepchnięty do komory grzewczej, która sprawia, że sztyft zaczyna się powoli topić i zamieniać w płynną masę. Następnie, masa ta jest wytłaczana przez dyszę - albo pneumatycznie, albo za pomocą ręcznego spustu bądź też poprzez bezpośredni nacisk na sztyft. Dysze mogą być zmieniane aby dopasować wzór do wymogów danej aplikacji - od cienkiego, szerokiego paska, pozwalającego kleić kartony, do wąskiego i grubego wzoru, dzięki któremu łatwiej klei się drewno, kompozyty i metale. Dysze standardowo wykonane są z metalu i stają się niezwykle gorące podczas użytku, co może doprowadzić do poparzenia skóry nieuważnego użytkownika. Zaraz po aplikacji, klej błyskawicznie tężeje, w większości przypadków w zaledwie kilka sekund. Aplikatory hot melt są wykorzystywane powszechnie w przemyśle, rzemiosłach, w domu czy w pracy do klejenia przeróżnych materiałów - od papieru i koronek do drewna i niektórych metali.

 • Zapewnia zwiększenie pojemności standardowych aplikatorów 3M™ Hot Melt TC lub TL
 • Wykonany z wytrzymałego plastiku, odpornego na uderzenia i wstrząsy, jest w stanie wytrzymać wiele lat użytkowania w ciężkich warunkach
 • Łatwa instalacja części lub dodatków do standardowych aplikatorów TC lub TL
 • Dzięki ręcznemu spustowi zwiększa kontrolę nad ilością i celnością aplikacji kleju hot melt
Specyfikacja
Rodzaj produktu
Converter
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
20,32 cm
Typ sprzętu
Narzędzie aplikacyjne
Waga netto (jednostki metryczne)
390,09 g
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.