1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Pady polerskie
 5. 3M™ Finesse-It™ futro polerskie (czarne) 76mm

3M™ Finesse-It™ futro polerskie (czarne) 76mm

 • 3M ID 7000000612
 • UPC 00051144851034

Umożliwia agresywne skrawanie

Gęste, naturalne włosie dopasowuje się do konturów i umożliwia jednolite wykończenie

Agresywne skrawanie szybko usuwa utlenienia i rysy, nie powodując nagrzewania się materiału

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Umożliwia agresywne skrawanie
 • Gęste, naturalne włosie dopasowuje się do konturów i umożliwia jednolite wykończenie
 • Agresywne skrawanie szybko usuwa utlenienia i rysy, nie powodując nagrzewania się materiału
 • Produkty 3M™ Finesse-It™, 3M™ Perfect-It™, narzędzia
 • Pady w połączeniu z polerką, narzędziem mimośrodowym czy polerką z regulowaną prędkością pozwalają uzyskać pożądane wykończenie

Naturalne futro polerskie 3M™ Finesse-it™ jest wykonane z wyselekcjonowanej owczej skóry, z włosiem przyciętym na długość 20 mm, co umożliwia bardziej agresywne polerowanie niż futra o dłuższym włosiu. Naturalna skóra stanowiąca podkład naszego futra polerskiego mocno utrzymuje każdy włos z osobna, co ogranicza strzępienie się materiału.

Mleczko polerskie 3M™ Finesse-it™ Extra Fine umożliwia polerowanie drewna, oryginalnych części samochodowych oraz powłok stosowanych w przemyśle stoczniowym i lotniczym. W zestawieniu ze środkami polerskimi 3M™, futro błyskawicznie usuwa rysy szlifierskie, ślady utleniania i inne wady powierzchniowe. Wykańczanie futrem może wymagać kolejnego kroku np. gąbką polerską w celu usunięcia mikrouszkodzeń lub hologramów. Pady te wykorzystują system mocowania Hookit™, który umożliwia szybkie mocowanie i usuwanie oraz bezpiecznie utrzymuje futro na narzędziu w trakcie pracy. Można je łatwo i pewnie zamocować na rzep do podkładki (sprzedawana osobno) montowanej na narzędziu obrotowym lub mimośrodowym, czysto i wygodnie usunąć, a także używać ponownie przez cały okres żywotności produktu. Uzyskane wykończenie zależy od rodzaju użytego mleczka, powłoki oraz stosowanych narzędzi. Nasze wełniane futra polerskie są na ogół bardziej agresywne i łatwiejsze do sterowania niż pady piankowe. Dysponują też większą powierzchnią szlifowania dzięki temu, że składają się z tysięcy włókien. Włókna te szlifują szybciej niż pady piankowe - wełna wchłania substancję nabłyszczającą, zapewniając równomierne rozprowadzanie materiału i wymagając od użytkownika mniejszego docisku. Wełniany nawis sprawia, że pad porusza się gładko i dopasowuje do kształtu powierzchni, dzięki czemu łatwiej nim sterować niż padem piankowym. Ze względu na ich skuteczność, futra wełniane nadają się do usuwania rys po szlifowaniu i najlepiej sprawdzają się na polerkach obrotowych. W zależności od rodzaju substancji do nabłyszczania, indywidualnej techniki, składu powłoki oraz użytego narzędzia, wykańczanie z pomocą futra polerskiego może wymagać dodatkowej pracy z użyciem padu gąbkowego i substancji nabłyszczającej, żeby usunąć mikro-wady lub hologramy. Mleczko polerskie 3M™ Finesse-it™ Extra Fine należy do linii mleczek i past polerskich stworzonych do stosowania na oryginalnych częściach samochodowych oraz farbach powtórnego wykańczania. Usuwają wady powierzchniowe i rysy szlifierskie z różnych rodzajów powierzchni malowanych. Produkty 3M Finesse-It™ wchodzą w skład rekomendowanego przez 3M systemu polerskiego w zakresie usuwania wad powierzchniowych z powłok pokrytych lakierem bezbarwnym, drewna lakierowanego, powierzchni litych, żelkotu, powierzchni pokrytych farbą proszkową, farb przemysłowych, akrylu i szkła.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.