1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Pady polerskie
 5. 3M™ Perfect-It™ podkładka do polerowania 135mm

3M™ Perfect-It™ podkładka do polerowania 135mm

3M ID 7000000584UPC 00051131057272
 • Miękka, delikatna powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich
 • Waflowa struktura zapewnia lepszy kontakt z obrabianą powierzchnią bez nadmiernego gromadzenia się ciepła
 • Odbudowuje powłoki lakiernicze, bez konieczności powtórnego malowania
 • System mocowania 3M™ Hookit™ zapewnia ścisłe przyleganie podkładki do dysku i pozwala na szybką wymianę
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Funkcja/sposób mocowania
Rzepy, pady polerskie
Jednostka produktu
Pad polerski
Kolor z przodu
Czarny
Kształt
powierzchnia karbowana
Materiał
pianka
Przemysł
AOEM, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
133,35 mm
Stopień gęstości
miękka
Typ
pianka, regularny
Typ mocowania
Haczyk–pętelka
Szczegóły
 • Miękka, delikatna powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich
 • Waflowa struktura zapewnia lepszy kontakt z obrabianą powierzchnią bez nadmiernego gromadzenia się ciepła
 • Odbudowuje powłoki lakiernicze, bez konieczności powtórnego malowania
 • System mocowania 3M™ Hookit™ zapewnia ścisłe przyleganie podkładki do dysku i pozwala na szybką wymianę
 • Podkładki mogą być umocowane na polerkach, szlifierkach oscylacyjnych o zmiennej prędkości, umożliwiając uzyskanie pożądanych rezultatów

Podkładka do polerowania 3M™ Perfect-it™ Hookit™ została wykonana z miękkiej pianki. Służy do usunięcia drobnych rys powstałych na skutek szlifowania lub stosowania środków polerskich do większych powierzchni. Struktura waflowa umożliwia lepsze stykanie się z powierzchnią niż podkładka płaska, co ogranicza gromadzenie się ciepła i pomaga usunąć hologramy. Struktura podkładki umożliwia równomierną aplikację pasty.

Czarna podkładka polerska przeznaczona jest do użytku z linią past polerskich 3M™ Perfect-it™,opracowanych specjalnie w celu uzyskania satynowego wykończenia na pół- lub wysoki połysk na powierzchniach drewnianych, częściach oryginalnych, oraz maszynach produkowanych w przemyśle stoczniowym i lotniczym. Podkładka służy do usuwania rys szlifierskich, powstałych po poprzednich zabiegach polerskich. Może być także stosowana z systemem 3M™ Perfect-it™ do wykańczania powierzchni malowanych (farby i lakiery). System mocowania na rzep 3M™ Hookit™ zapewnia sprawną wymianę podkładki. Podkładki polerskie Hookit™ ściśle przylegają do podkładek na rzep (sprzedawanych oddzielnie) podczas pracy na szlifierkach obrotowych lub oscylacyjnych. Łatwo można je zdjąć i nadają się do wielokrotnego użytku, przez cały okres żywotności ścierniwa. Efekt końcowy zależy od doboru środka polerskiego, warstwy polerowanej i używanego narzędzia. Dostosowując produkty 3M™ do zmieniającego się składu chemicznego farb i powłok bezbarwnych, opracowano pokładki wykonane z warstwy pianki. Z reguły działają one mniej agresywnie i zapewniają gładsze wykończenie niż futra polerskie. Mogą pracować przy większej ilości obrotów niż futra. Dzięki połączeniu dobrych właściwości ściernych i wysokiej temperatury, podkładka delikatnie roztapia powierzchnię usuwając drobne rysy, hologramy i smugi. Stopień właściwości ściernych zależy od stopnia miękkości konstrukcji oraz wielkości otworów. Im większy otwór, tym bardziej agresywnie działanie podkładki. Podkładki polerskie są używane w zestawieniu z pastami polerskimi, zarówno na szlifierkach obrotowych, jak i oscylacyjnych. System 3M™ Perfect-It™ został opracowany, aby zapewnić gładkie wykończenie na wysoki połysk. W skład systemu wchodzi linia materiałów ściernych, podkładek i opatentowanych past polerskich przeznaczonych do użytku na każdym z czterech etapów procesu usuwania wad powierzchniowych (szlifowanie, wygładzanie rys, polerowanie i usunięcie hologramów). Dobór odpowiedniego etapu prac polerskich zależy od potrzeb powierzchni. System Perfect-It™ zapewnia skuteczne rozwiązanie w zakresie wykańczania powierzchni malowanych i pokrytych powłoką bezbarwną. Zestawienie materiałów ściernych 3M™ Trizact™ ze środkami polerskimi 3M™, zwiększa efektywność i zapewnia odpowiednią pielęgnację części samochodowych. 3M wprowadziło na rynek wtórny prawie 700 produktów przeznaczonych do wykańczania powierzchni samochodowych. Dbałość o ustawiczny rozwój produktów 3M™ systematycznie owocuje innowacyjnymi rozwiązaniami, których zastosowanie zwiększa wydajność, zapewnia spójny rezultat i redukuje koszty operacji.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.