1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 • 3M™ Perfect-It™ podkładka do polerowania 135mm
 • 3M™ Perfect-It™ podkładka do polerowania 135mm

  3M ID 7000000584UPC 00051131057272
  • Miękka, delikatna powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich
  • Waflowa struktura zapewnia lepszy kontakt z obrabianą powierzchnią bez nadmiernego gromadzenia się ciepła
  • Odbudowuje powłoki lakiernicze, bez konieczności powtórnego malowania
  • System mocowania 3M™ Hookit™ zapewnia ścisłe przyleganie podkładki do dysku i pozwala na szybką wymianę
   More...
  Zobacz wszystkie szczegóły
  Specyfikacja
  Forma produktu
  Pad polerski
  Kolor z przodu
  Czarny
  Kształt
  powierzchnia karbowana
  Marka
  Perfect-it™
  Materiał
  pianka
  Przemysł
  AOEM, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby
  Stopień gęstości
  miękka
  Typ
  regularny, pianka
  Typ mocowania
  Haczyk–pętelka
  Szczegóły
  • Miękka, delikatna powierzchnia idealnie nadaje się do rozprowadzania past polerskich
  • Waflowa struktura zapewnia lepszy kontakt z obrabianą powierzchnią bez nadmiernego gromadzenia się ciepła
  • Odbudowuje powłoki lakiernicze, bez konieczności powtórnego malowania
  • System mocowania 3M™ Hookit™ zapewnia ścisłe przyleganie podkładki do dysku i pozwala na szybką wymianę
  • Podkładki mogą być umocowane na polerkach, szlifierkach oscylacyjnych o zmiennej prędkości, umożliwiając uzyskanie pożądanych rezultatów

  Podkładka do polerowania 3M™ Perfect-it™ Hookit™ została wykonana z miękkiej pianki. Służy do usunięcia drobnych rys powstałych na skutek szlifowania lub stosowania środków polerskich do większych powierzchni. Struktura waflowa umożliwia lepsze stykanie się z powierzchnią niż podkładka płaska, co ogranicza gromadzenie się ciepła i pomaga usunąć hologramy. Struktura podkładki umożliwia równomierną aplikację pasty.

  Czarna podkładka polerska przeznaczona jest do użytku z linią past polerskich 3M™ Perfect-it™,opracowanych specjalnie w celu uzyskania satynowego wykończenia na pół- lub wysoki połysk na powierzchniach drewnianych, częściach oryginalnych, oraz maszynach produkowanych w przemyśle stoczniowym i lotniczym. Podkładka służy do usuwania rys szlifierskich, powstałych po poprzednich zabiegach polerskich. Może być także stosowana z systemem 3M™ Perfect-it™ do wykańczania powierzchni malowanych (farby i lakiery). System mocowania na rzep 3M™ Hookit™ zapewnia sprawną wymianę podkładki. Podkładki polerskie Hookit™ ściśle przylegają do podkładek na rzep (sprzedawanych oddzielnie) podczas pracy na szlifierkach obrotowych lub oscylacyjnych. Łatwo można je zdjąć i nadają się do wielokrotnego użytku, przez cały okres żywotności ścierniwa. Efekt końcowy zależy od doboru środka polerskiego, warstwy polerowanej i używanego narzędzia. Dostosowując produkty 3M™ do zmieniającego się składu chemicznego farb i powłok bezbarwnych, opracowano pokładki wykonane z warstwy pianki. Z reguły działają one mniej agresywnie i zapewniają gładsze wykończenie niż futra polerskie. Mogą pracować przy większej ilości obrotów niż futra. Dzięki połączeniu dobrych właściwości ściernych i wysokiej temperatury, podkładka delikatnie roztapia powierzchnię usuwając drobne rysy, hologramy i smugi. Stopień właściwości ściernych zależy od stopnia miękkości konstrukcji oraz wielkości otworów. Im większy otwór, tym bardziej agresywnie działanie podkładki. Podkładki polerskie są używane w zestawieniu z pastami polerskimi, zarówno na szlifierkach obrotowych, jak i oscylacyjnych. System 3M™ Perfect-It™ został opracowany, aby zapewnić gładkie wykończenie na wysoki połysk. W skład systemu wchodzi linia materiałów ściernych, podkładek i opatentowanych past polerskich przeznaczonych do użytku na każdym z czterech etapów procesu usuwania wad powierzchniowych (szlifowanie, wygładzanie rys, polerowanie i usunięcie hologramów). Dobór odpowiedniego etapu prac polerskich zależy od potrzeb powierzchni. System Perfect-It™ zapewnia skuteczne rozwiązanie w zakresie wykańczania powierzchni malowanych i pokrytych powłoką bezbarwną. Zestawienie materiałów ściernych 3M™ Trizact™ ze środkami polerskimi 3M™, zwiększa efektywność i zapewnia odpowiednią pielęgnację części samochodowych. 3M wprowadziło na rynek wtórny prawie 700 produktów przeznaczonych do wykańczania powierzchni samochodowych. Dbałość o ustawiczny rozwój produktów 3M™ systematycznie owocuje innowacyjnymi rozwiązaniami, których zastosowanie zwiększa wydajność, zapewnia spójny rezultat i redukuje koszty operacji.