1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Tarcze piankowe
 6. Drobnoziarnisty krążek do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA 6000

Drobnoziarnisty krążek do obróbki wykończeniowej 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA 6000

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Przeznaczone do wygładzania rys po szlifowaniu o gradacji 3000, a tym samym do skrócenia ogólnego czasu wykańczania.

Zawsze używane na mokro, zapewniają długą żywotność i mniejsze obciążenie niż szlifowanie na sucho.

Umożliwia technikom usuwanie rys lakieru przy użyciu lżejszej szlifierki dwufunkcyjnej zamiast cięższej polerki.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 132KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przeznaczone do wygładzania rys po szlifowaniu o gradacji 3000, a tym samym do skrócenia ogólnego czasu wykańczania
 • Zawsze używane na mokro, zapewniają długą żywotność i mniejsze obciążenie niż szlifowanie na sucho
 • Umożliwia technikom usuwanie rys lakieru przy użyciu lżejszej szlifierki dwufunkcyjnej zamiast cięższej polerki
 • Te dyski piankowe o gradacji 6000 stosuje się w kolejnym kroku po szlifowaniu 3M™ Trizact™ o gradacji 3000, aby jeszcze bardziej skrócić czas polerowania
 • W porównaniu z tradycyjnym polerowaniem, użycie materiałów ściernych 3M™ Trizact™ do usuwania zarysowań po szlifowaniu może ograniczyć powstawanie rys „sprężynkowych”, przepaleń i innych defektów spowodowanych bardziej agresywnymi procesami

Poświęcaj mniej czasu na polerowanie i ogranicz ryzyko powstawania wad, używając piankowych materiałów ściernych 3M™ Trizact™ Hookit™ o gradacji 6000. Użyj tych dysków jako kolejnego kroku, aby wygładzić rysy o gradacji 3000 i ograniczyć polerowanie. Materiały ścierne 3M™ Trizact™ zostały opracowane z myślą o jednolitym szlifowaniu i długiej żywotności.

Technicy mogą ograniczyć czas używania ciężkiej polerki, jednocześnie zapewniając dokładne, jednolite wykończenie, używając piankowych dysków ściernych 3M™ Trizact™ Hookit™ o gradacji 6000 do wykańczania lakieru. Użyj dysków piankowych 3M™ Trizact™ 6000 do wygładzania rys po szlifowaniu o gradacji 3000 na powierzchniach lakierowanych i lakierze bezbarwnym. Używane na mokro, zapewniają korzyści wynikające ze szlifowania na mokro, takie jak zapobieganie zaszlichcaniu bez zmniejszającej wydajność akwaplanacji, które może wystąpić podczas szlifowania na nadmiernie mokrych powierzchniach. Podłoże piankowe zapewnia dużą kontrolę i stały kontakt z powierzchnią. Może być używane z miękką przekładką, aby zwiększyć dopasowalność do zakrzywionych powierzchni. Ich opatentowane trójwymiarowe struktury ścierne zużywają się, odsłaniając nowy, ostry minerał, przez co stale odświeżają materiał ścierny, zapewniając szybkie szlifowanie i długą żywotność. W przypadku stosowania z innymi materiałami ściernymi 3M™ Trizact™ oraz jako część systemu wykańczania lakieru 3M™ Perfect-It™, mogą skrócić całkowity czas wykańczania.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.