1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Etykiety
 4. Materiały etykietowe
 5. Folie do produkcji etykiet
 6. Materiał do etykiet do sitodruku w arkuszach 3M™ 7940, srebrny, matowy, 508 mm x 686 mm

Materiał do etykiet do sitodruku w arkuszach 3M™ 7940, srebrny, matowy, 508 mm x 686 mm

 • 3M ID 7100308327

Podkład zabezpieczający do materiału do etykiet 3M 7940 zapewnia łatwe procesowanie arkuszy i jest przeznaczony do używania z layflat

Tylna strona podkładu zabezpieczającego nie nadaje się do nadruku

Zatwierdzone przez UL, plik MH11410

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Podkład zabezpieczający do materiału do etykiet 3M 7940 zapewnia łatwe procesowanie arkuszy i jest przeznaczony do używania z layflat
 • Tylna strona podkładu zabezpieczającego nie nadaje się do nadruku
 • Zatwierdzone przez UL, plik MH11410

Materiał do etykiet z folii aluminiowej 3M™ 7940 to trwałe, cienkie aluminium zaprojektowane tak, aby spełniało szeroki zakres wyśrubowanych wymagań związanych z tabliczkami znamionowymi. Materiał do etykiet z folii aluminiowej 3M™ 7940 wykorzystuje klej 3M™ 320, który zapewnia doskonałą przyczepność do różnych powierzchni, w tym tworzyw sztucznych o wysokiej energii powierzchniowej (HSE) i niskiej energii powierzchniowej (LSE).

Materiał do etykiet z folii aluminiowej 3M™ 7940 charakteryzuje się odpornością na wysoką temperaturę i warunki atmosferyczne. Niska sprężystość materiału umożliwia również klejenie elementów wytwarzanych metodą próżniową. Zmodyfikowany klej akrylowy serii 300 zapewnia dobrą przyczepność nawet na trudnych podłożach oraz takich o niskiej energii powierzchniowej, np. polietylenie i polipropylenie. Na tych foliach można łatwo pisać, używając maszyny do pisania.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.