Materiał do etykiet do zadruku odblaskowego do druku termotransferowego 3M™ 3929

 • 3M ID 7000116134
 • UPC 05900422030928

Odblaskowy materiał wierzchni

Zaprojektowany do użytku ze skanerami dalekiego zasięgu

Nie zaleca się składania w harmonijkę, preferowanym procesem drukowania ciągłego jest technologia roll-to-roll

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Odblaskowy materiał wierzchni
 • Zaprojektowany do użytku ze skanerami dalekiego zasięgu
 • Nie zaleca się składania w harmonijkę, preferowanym procesem drukowania ciągłego jest technologia roll-to-roll
 • Konkretne zalecenia dotyczące weryfikatorów kodów kreskowych i urządzeń skanujących można uzyskać od szerokiego wyboru dostawców dostępnych na rynku

Materiał do etykiet 3M™ 3929 folia odblaskowa do nadruku termotransferowego z klejem 3M™ 200 na papierowym podkładzie ochronnym pokrytym gliną jest przeznaczona do skanowania kodów kreskowych o dużym zasięgu. Po wydrukowaniu kodu kreskowego odblaskowy materiał wierzchni zwiększa maksymalną i minimalną odległość skanowania skanerów dalekiego zasięgu. UWAGA: Firma 3M nie jest w stanie określić maksymalnej odległości skanowania tego materiału ze względu na różnice między skanerami dalekiego zasięgu.

Zaprojektowany do użytku ze skanerami dalekiego zasięgu dostępnymi od Symbol Technologies, PSC i Hand Held Products. Maksymalna i minimalna odległość skanowania tych skanerów wzrośnie dzięki użyciu tego materiału. Zasięg, w jakim kod kreskowy może być zeskanowany, zależy od szerokości kodu kreskowego. Oznacza to, że kod kreskowy o szerokości 75 mili będzie skanowalny z większej odległości niż kod kreskowy o szerokości 50 mili. Skanery nieprzeznaczone do skanowania dalekiego zasięgu mogą nie być w stanie skanować kodów kreskowych wydrukowanych na tym produkcie – konkretne zalecenia dotyczące weryfikatorów kodów kreskowych i urządzeń skanujących można uzyskać od szerokiego wyboru dostawców dostępnych na rynku. Nie zaleca się składania w harmonijkę, preferowanym procesem drukowania ciągłego jest technologia roll-to-roll.

Cechy Charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.