1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Etykiety
 4. Materiały etykietowe
 5. Folie do produkcji etykiet
 6. Materiał do etykiet do zadruku metodą termotransferową 3M™ 7875E, platynowy, konfigurowalny

Materiał do etykiet do zadruku metodą termotransferową 3M™ 7875E, platynowy, konfigurowalny

 • 3M ID 7100104682

Powlekany nawierzchniowo do druku termotransferowego

Warstwa wierzchnia (top-coat) poprawia przyczepność farb również w tradycyjnych metodach druku

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Powlekany nawierzchniowo do druku termotransferowego
 • Warstwa wierzchnia (top-coat) poprawia przyczepność farb również w tradycyjnych metodach druku

Nasze materiały do tworzenia etykiet termotransferowych 3M™ są uniwersalne i trwałe Zapewniają doskonałą stabilność termiczną i odporność na wilgoć przy wymagających zastosowaniach, takich jak śledzenie kodów kreskowych. Klej na wielu etykietach zapewnia doskonałą przejrzystość i dobrą przyczepność wstępną, co pomaga udoskonalić gotową etykietę.

Poliestrowy materiał do etykiet 3M™ 7875E to platynowo-srebrna poliestrowa folia do etykiet o grubości 0,050 mm przeznaczona do druku termotransferowego. W tych produktach wykorzystano klej 3M™ 310E zapewniający wysoką wytrzymałość na różnych powierzchniach, w tym na tworzywach sztucznych i metalach o wysokiej energii powierzchniowej (HSE).

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.