Kaptury do systemu z wymuszonym przepływem powietrza 3M™

 • 3M ID 7100265226

Luźny kaptur ze zintegrowanym hełmem ochronnym

Nadaje się do wymagających środowisk przemysłowych

Kaptur przeznaczony do użytku w środowiskach z rozpryskami płynnych chemikaliów

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Luźny kaptur ze zintegrowanym hełmem ochronnym
 • Nadaje się do wymagających środowisk przemysłowych
 • Kaptur przeznaczony do użytku w środowiskach z rozpryskami płynnych chemikaliów
 • Zgodność z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-600E

Kaptur 3M™ z wewnętrznym hełmem, FH-51, to wytrzymała, luźno dopasowana część nagłowna zatwierdzona do stosowania z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-602E, łączącym ochronę dróg oddechowych, głowy, twarzy i oczu. Kaptur jest przeznaczony do użytku w środowiskach z rozpryskami płynnych chemikaliów i zawiera hełm, dzięki czemu jest szczególnie odpowiedni do wymagających środowisk przemysłowych

Aby uzyskać wytrzymałą część nagłowną systemu z wymuszonym przepływem powietrza, użyj kaptura 3M™ z hełmem wewnętrznym, FH-51. Ta luźna, wytrzymała część nagłowna jest zatwierdzona do użytku z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ PF-602E. Wytrzymała konstrukcja łącząca ochronę dróg oddechowych, głowy, twarzy i oczu sprawia, że szczególnie nadaje się do stosowania w wymagających środowiskach przemysłowych.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Często kupowane razem