1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski fibrowe
 6. Zestaw dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro

Zestaw dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M przenosi legendarną prędkość szlifowania i żywotność materiałów ściernych na wyższy poziom, szczególnie w połączeniu z bardzo twardymi wydajnymi żebrowanymi podkładkami do dysków 3M™.

Stosowanie tych dysków fibrowych z bardzo twardymi podkładkami do dysków umożliwia cięcie przy mniejszym nacisku niż tradycyjne dyski fibrowe, co pomaga zmniejszyć obciążenie operatorów.

Dysk fibrowy 3M o najdłuższej żywotności pomaga zwiększyć produktywność i zredukować liczbę wymian dysków w zastosowaniach ręcznych i zautomatyzowanych

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M przenosi legendarną prędkość szlifowania i żywotność materiałów ściernych na wyższy poziom, szczególnie w połączeniu z bardzo twardymi wydajnymi żebrowanymi podkładkami do dysków 3M™.
 • Stosowanie tych dysków fibrowych z bardzo twardymi podkładkami do dysków umożliwia cięcie przy mniejszym nacisku niż tradycyjne dyski fibrowe, co pomaga zmniejszyć obciążenie operatorów.
 • Dysk fibrowy 3M o najdłuższej żywotności pomaga zwiększyć produktywność i zredukować liczbę wymian dysków w zastosowaniach ręcznych i zautomatyzowanych
 • Trójkątne ziarno ceramiczne zużywa się równomiernie, nie nagrzewa się podczas pracy i zachowuje ostrość przez cały okres eksploatacji dysku. Stosuj z dodatkowymi bardzo twardymi podkładkami do dysków, aby uzyskać stałą i zoptymalizowaną wydajność.
 • Zestaw zawiera trzy dyski fibrowe 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro i jedną wydajną żebrowaną podkładkę do dysków 3M™.

Stosuj dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II Pro 982CX z wysokowydajną żebrowaną podkładką do dysków 3M™, aby zapewnić wydajniejszą pracę. Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M dysków fibrowych przenosi legendarną prędkość cięcia i żywotność materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ II na wyższy poziom. Podkładki do dysków 3M™ zapewnią mocne podparcie w sam raz do zastosowań szlifierskich, co wspomaga rozkład minerałów w celu optymalizacji wydajności.

Zaleta całego systemu Zestaw dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro jest częścią pełnego systemu na szlifierkę kątową. Stosując dyski 3M™ Cubitron™ II i wydajną żebrowaną podkładkę do dysków 3M™ wraz z elektryczną szlifierką kątową 3M™ (sprzedawana oddzielnie), uzyskuje się wyższy poziom produktywności przy redukcji wibracji, hałasu i pyłu. Skuteczność każdego z elementów, gdy są połączone, jest zwiększona, aby zapewnić optymalną wydajność ścierną — w tym dłuższy okres eksploatacji materiałów ściernych, wyższą szybkość cięcia i większą spójność wyników. Przeprojektowane w celu uzyskania legendarnej wydajności Jak można ulepszyć coś, co jest najlepsze? Opracowując dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro, inżynierowie z firmy 3M przeprojektowali przełomową technologię materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ II. Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M tnie jeszcze szybciej i zapewnia wydłużony okres eksploatacji, pomagając zwiększyć produktywność. Wydajna żebrowana podkładka do dysków 3M™ jest żebrowana na całej powierzchni, co zwiększa nacisk podczas szlifowania. Ten dodatkowy nacisk pomaga zoptymalizować pękanie precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M w naszych dyskach fibrowych 3M™ Cubitron™ II, zwiększając szybkość szlifowania i żywotność produktu. Wyróżnianie się na tle różnych gałęzi przemysłu Zestaw dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro został zaprojektowany z myślą o Twojej branży. W metalurgii 982CX Pro doskonale sprawdza się na wszelkich metalach – od stali konstrukcyjnej po blachę. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań w budownictwie okrętów i łodzi oraz metalurgii, sprostasz wyzwaniom specyficznym dla Twojej branży. W zakresie produkcji maszyn dyski fibrowe pozwolą szybko wykonać intensywne zadania w rolnictwie i budownictwie, sektorze maszyn przemysłowych, przetwórstwie żywności oraz przemyśle paliwowo-gazowym. Maksymalna wydajność w zastosowaniach robotycznych Zautomatyzowane procesy szlifowania są tak wydajne, jak stosowane materiały ścierne. Wiodący specjaliści ds. systemów robotycznych na całym świecie wybierają dyski fibrowe 3M™ Cubitron™ II ze względu na ich legendarną wydajność i możliwość redukcji przestojów. Przeprojektowane ceramiczne ziarno dysku fibrowego 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro sprawia, że roboty szlifują spawy i pracują długo po tym, gdy inne dyski fibrowe wymagają wymiany. Polecane zastosowania • Usuwanie nadmiernej części spoin • Fazowanie • Szlifowanie • Intensywne gratowanie • Zrobotyzowane i innego rodzaju zautomatyzowane zastosowania

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.