1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały czyszczące
 4. Ściereczki i chusteczki
 5. Ściereczki do czyszczenia
 6. 3M™ Ściereczki do natychmiastowego usuwania drobnoustrojów

3M™ Ściereczki do natychmiastowego usuwania drobnoustrojów

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zatrzymują i usuwają drobnoustroje w 99,9% w tym SARS-Cov-2* praktycznie eliminując zakażenia krzyżowe (*w oparciu o testy przeprowadzone przez firmę zewnętrzną tylko przy użyciu wody)

Działają przy użyciu samej wody - nie wymagają środków dezynfekujących

Łatwa w użyciu - działa jak zwykła ściereczka, natychmiastowo usuwa drobnoustroje

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zatrzymują i usuwają drobnoustroje w 99,9% w tym SARS-Cov-2* praktycznie eliminując zakażenia krzyżowe (*w oparciu o testy przeprowadzone przez firmę zewnętrzną tylko przy użyciu wody)
 • Działają przy użyciu samej wody - nie wymagają środków dezynfekujących
 • Łatwa w użyciu - działa jak zwykła ściereczka, natychmiastowo usuwa drobnoustroje
 • Mogą być również używane w połączeniu ze środkami do dezynfekcji
 • Pomagają zmniejszyć ilość odpadów - pojemniki wielokrotnego użytku, gdy chusteczki wyschną, wystarczy dodać wodę

3M™ Ściereczki do natychmiastowego usuwania drobnoustrojów to ściereczki czyszczące, które zatrzymują i usuwają drobnoustroje praktycznie eliminując zakażenia krzyżowe. Działąją przy użyciu wody usuwając drobnoustroje natychmiast po przetarciu powierzchi. Doskonale sprawdzają się w miejscach szczególnie narażonych na ryzyko powstania zakażeń i w miejscach o dużej rotacji.

3M™ Ściereczki do natychmiastowego usuwania drobnoustrojów poprzez kontakt z powierzchnią zbierają i trwale zatrzymują drobnoustroje. Działają przy użyciu wody usuwając drobnoustroje z powierzchi, zatrzymują je w ściereczce i skutecznie eliminują zakażenia krzyżowe. Są łatwe w użyciu, działają natychmiast, dzięki czemu doskonale nadają się do miejsc szczególnie narażonych na powstanie zakażeń i o dużej rotacji. Mogą być również używane w połączeniu ze środkami do dezynfekcji.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M