Maska 3M™ Scott™ AV-3000 HT

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Wysokowydajna maska zwiększa trwałość termiczną i bezpieczeństwo użytkownika w najbardziej ekstremalnych warunkach

Do użytku z automatem dawkującym 3M™ Scott™ ProPak-EZ-Flo

Sprawdzona technologia SureSeal™ maksymalizuje komfort i zapewnia bezpieczne dopasowanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 539KB)
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wysokowydajna maska zwiększa trwałość termiczną i bezpieczeństwo użytkownika w najbardziej ekstremalnych warunkach
 • Do użytku z automatem dawkującym 3M™ Scott™ ProPak-EZ-Flo
 • Sprawdzona technologia SureSeal™ maksymalizuje komfort i zapewnia bezpieczne dopasowanie
 • Nagłowie nadaje się do zastosowań przeciwpożarowych lub przemysłowych
 • Zgodne z wymogami normy EN 136 klasy 3

3M™ Scott™ AV3000HT z wizjerem odpornym na wysoką temperaturę to wysokowydajna maska wykonana z innowacyjnych materiałów, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia zwiększonej trwałości termicznej i zwiększonego bezpieczeństwa użytkownika w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Maska 3M™ Scott™ AV-3000 HT z wizjerem odpornym na wysoką temperaturę zaprojektowana do użytku z automatem dawkującym 3M™ Scott™ ProPak-EZ-Flo wykorzystuje sprawdzoną technologię SureSeal™ zapewniającą maksymalny komfort i bezpieczne dopasowanie. Ta maska jest również wyposażona w mniejsze nagłowie, które eliminuje marszczenie i dyskomfort pod hełmami, a duża osłona odporna na wysoką temperaturę zapewnia doskonałą widoczność. AV3000HT z wizjerem odpornym na wysoką temperaturę jest wyposażona w wysokowydajny wizjer z powłoką odporną na zaparowanie i ramkę zapewniającą lepszą wydajność termiczną. Maska może również przyjąć 3M™ Scott™ Sight – pierwszą w branży kamerę termowizyjną w masce. AV-3000 HT z wizjerem odpornym na wysoką temperaturę jest zatwierdzona do użytku tylko z ProPak-f EZ-Flo i ProPak-fx EZ-Flo. Wydajność cieplna spełnia wymagania normy EN 137 dotyczące objęcia płomieniami, a także wymagania NFPA dotyczące promieniowania cieplnego wynoszącego 15 kW/m2. Zgodne z wymogami normy EN 136:1998 klasy 3.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Rodzaj więźby Pasek 4-punktowy
Rozmiar maski Średnie, Duże, Mały
Rodzaj połączenia Quarter Turn, Złącze bagnetowe i DIN