1. Polska
  2. Wszystkie produkty 3M
  3. Środki ochrony indywidualnej
  4. Ochrona przed upadkiem
  5. Przenośne ramy i wysięgniki
  6. Przenośne podstawy przeciwwagi 3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M100

Przenośne podstawy przeciwwagi 3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M100

  • 3M ID 70804530056
Liczba użytkowników Jeden
Maksymalna całkowita (jednostki metryczne) 1,4 m
Rodzaj produktu Portable Jib Base
Udźwig (jednostki metryczne) 141 kg
Beton w zestawie Nie
Minimalna wysokość (jednostki metryczne) 1,4 m

Specyfikacja

Szczegóły

System modułowego wysięgnika 3M™ DBI-SALA® Flexiguard™ składa się z modułowego zestawu komponentów, które po prawidłowej konfiguracji tworzą unikalny system kotwiczący nad głową. Konstrukcja przenośnej podstawy przeciwwagi M100 ze zdejmowaną skrzynią przeciwwagi umożliwia łatwiejsze przemieszczanie systemu za pomocą wózka widłowego.

System modułowego wysięgnika 3M™ DBI SALA® Flexiguard™ to zbiór modułowych komponentów, które można konfigurować na wiele sposobów, aby tworzyć w dużym stopniu przenośne i wysoce konfigurowalne rozwiązania w zakresie kotwiczenia nad głową. Kombinację podstawy i masztu można uzupełnić różnymi akcesoriami, aby dostosować rozwiązanie do konkretnego zastosowania lub środowiska. Podjęto istotne kroki, aby stworzyć projekt, który dzięki wykorzystaniu różnych metod transportu maksymalizuje przenośność systemu. Wiele opcji regulacji wysokości masztu jest połączonych z różnymi odległościami wsporników i nośnością użytkownika, aby spełnić wyjątkowe i zmieniające się wymagania klientów.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M