1. Polska
  2. Wszystkie produkty 3M
  3. Środki ochrony indywidualnej
  4. Ochrona przed upadkiem
  5. Przenośne ramy i wysięgniki
  6. Maszty o regulowanej wysokości 3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M100

Maszty o regulowanej wysokości 3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M100

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Specyfikacja

Szczegóły

System modułowego wysięgnika 3M™ DBI-SALA® Flexiguard™ składa się z modułowego zestawu komponentów, które po prawidłowej konfiguracji tworzą unikalny system kotwiczący nad głową. Maszt o regulowanej wysokości M100 jest zbudowany ze stali lakierowanej farbą proszkową. Konstrukcja z pełną regulacją wysokości umożliwia maksymalną przenośność i dostosowanie do wyjątkowych warunków pracy. Regulację systemu można przeprowadzić ręcznie za pomocą zintegrowanego uchwytu wyciągarki lub nawet 4-krotnie szybciej przy użyciu opcjonalnego adaptera sprzęgła przeciążeniowego wiertarki.

System modułowego wysięgnika 3M™ DBI SALA® Flexiguard™ to zbiór modułowych komponentów, które można konfigurować na wiele sposobów, aby tworzyć w dużym stopniu przenośne i wysoce konfigurowalne rozwiązania w zakresie kotwiczenia nad głową. Kombinację podstawy i masztu można uzupełnić różnymi akcesoriami, aby dostosować rozwiązanie do konkretnego zastosowania lub środowiska. Podjęto istotne kroki, aby stworzyć projekt, który dzięki wykorzystaniu różnych metod transportu maksymalizuje przenośność systemu. Wiele opcji regulacji wysokości masztu jest połączonych z różnymi odległościami wsporników i nośnością użytkownika, aby spełnić wyjątkowe i zmieniające się wymagania klientów.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M