1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona spawacza
 5. Systemy przyłbic spawalniczych z ochroną dróg oddechowych

System wymuszonego przepływu powietrza z automatem dawkującym 3M™ Versaflo™ V-500E z przyłbicą spawalniczą 3M™ Speedglas™ 9100 MP

 • 3M ID 7000044564

Połączona ochrona głowy, twarzy, oczu i system z doprowadzeniem powietrza do zastosowań spawalniczych

Pasuje do filtrów spawalniczych 3M™ Speedglas™ z serii 9100 (pasywnych lub automatycznych)

Zaprojektowany od samego początku tak, aby mógł być używany z jednym z naszych opcjonalnych nauszników 3M™ Peltor™

Zobacz więcej szczegółów
Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Prosty sposób na znalezienie odpowiedniego sprzętu spawalniczego

Zaczynaj

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Połączona ochrona głowy, twarzy, oczu i system z doprowadzeniem powietrza do zastosowań spawalniczych
 • Pasuje do filtrów spawalniczych 3M™ Speedglas™ z serii 9100 (pasywnych lub automatycznych)
 • Zaprojektowany od samego początku tak, aby mógł być używany z jednym z naszych opcjonalnych nauszników 3M™ Peltor™
 • Dostarczany z aparatem wężowym sprężonego powietrza 3M™ Versaflo™ V-500E
 • Okna boczne (odcień 5) mogą pomóc poszerzyć pole widzenia
 • Aparat wężowy sprężonego powietrza 3M™ Versaflo™ V-500E jest wyważony, można go nosić na pasku i regulować, zapewniając stały przepływ powietrza

Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9100 MP z aparatem wężowym sprężonego powietrza 3M™ Versaflo™ V-500E zapewnia ochronę głowy, oczu, twarzy i dróg oddechowych dzięki podnoszonemu filtrowi spawalniczemu w połączeniu z dużym (170 mm x 100 mm), przezroczystym wizjerem i hełmem ochronnym. Do stosowania z filtrem spawalniczym Speedglas serii 9100 (sprzedawanym oddzielnie).

Spawaj bez obaw przy użyciu przyłbicy spawalniczej 3M™ Speedglas™ 9100 MP z aparatem wężowym sprężonego powietrza 3M™ Versaflo™ V-500E. Pasuje do filtrów spawalniczych 3M™ Speedglas™ z serii 9100 (pasywnych lub automatycznych). Nasza przyłbica spawalnicza jest wyposażona w podnoszony filtr spawalniczy z szerokim, przezroczystym wizjerem 170 mm x 100 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do precyzyjnego szlifowania w warunkach słabego oświetlenia. Górna skorupa wykonana jest z poliwęglanu odpornego na wysoką temperaturę i spełnia wymagania normy EN 379 dotyczącej przemysłowych hełmów ochronnych. Ponadto boczne okna w poziomie zaciemnienia 5 umożliwiają lepsze widzenie peryferyjne, dzięki czemu użytkownicy mają lepszy obraz otoczenia. Od samego początku hełm został zaprojektowany tak, aby mógł być używany z jednym z naszych opcjonalnych nauszników 3M™ Peltor™: niskoprofilową ochroną słuchu (sprzedawane osobno). Aparat wężowy sprężonego powietrza Versaflo V-500E to wyważony, noszony na pasku, łatwy w regulacji automat dawkujący, który zapewnia stały przepływ powietrza na ustawionym poziomie, od 170 l/min do 305 l/min. Aby spełnić wymagania normy EN 12021, linia zasilająca powietrze musi dostarczać powietrze o jakości odpowiedniej do oddychania. W celu zapewnienia większego komfortu i ochrony mgła olejowa, para wodna lub nietoksyczne i nieprzyjemne zapachy w doprowadzanym powietrzu mogą być łatwo usunięte za pomocą stacji oczyszczania powietrza, takiej jak system filtracji 3M™ Aircare™ ACU-03 (wieszany na ścianie) lub ACU-04 (wolnostojący). Uwaga: aparaty wężowe sprężonego powietrza z ogrzewaniem lub chłodzeniem (V-100E/V-200E) są dostępne jako alternatywny automat dawkujący (tylko do zamówienia osobno — nie jako część systemu).

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Cechy Ochrona głowy
Filtr spawalniczy Filtr spawalniczy 3M™ Speedglas™ Seria 9100
Ilość kasetek 1
Kod produktu 578800
Linia produktów 9100 MP, Versaflo V-500E
Marki Speedglas™
Metoda spawalnicza Szlifowanie
Opcja szlifowania Obrotowy z przezroczystą przyłbicą
Rodzaj produktu Przyłbica bez filtra spawalniczego
Szybki boczne Tak
Typ soczewek Bez soczewki
Zastosowanie Naprawa metalu, Obróbka metalu, Spawanie, Szlifowanie
Źródło powietrza SAR