Przewód ciśnieniowy do pistoletu natryskowego 3M™ Performance, 26833

 • 3M ID 7100228105
 • UPC 00051131268333

Umożliwia szybką zmianę konfiguracji pistoletu natryskowego między systemami grawitacyjnymi i ciśnieniowymi

Możliwość bezpiecznego zamocowania do podstawy pistoletu natryskowego zapewnia lepszą równowagę i kontrolę przewodu

Szybkie połączenie z głowicami HVLP 3M™ Performance ułatwia mocowanie i wymianę

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 859KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Umożliwia szybką zmianę konfiguracji pistoletu natryskowego między systemami grawitacyjnymi i ciśnieniowymi
 • Możliwość bezpiecznego zamocowania do podstawy pistoletu natryskowego zapewnia lepszą równowagę i kontrolę przewodu
 • Szybkie połączenie z głowicami HVLP 3M™ Performance ułatwia mocowanie i wymianę
 • Mocowanie do przewodu zasilającego za pośrednictwem standardowego złącza gwintowanego
 • Specjalny, łatwy w montażu wspornik stabilizujący mocuje przewód do korpusu pistoletu natryskowego
 • Przezroczysty przewód do sprężonego powietrza pod ciśnieniem ułatwia sprawdzenie, czy proces czyszczenia został zakończony

Przewód do sprężonego powietrza do 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego łączy się z pistoletem w celu zastosowania pod ciśnieniem. Zapewnia szybkie połączenie głowicy z przewodem zasilającym pod ciśnieniem. Bezpieczne mocowanie do podstawy pistoletu natryskowego zapewnia lepszą równowagę i kontrolę przewodu. Może być stosowany z opcjonalnym zaworem kulowym umożliwiającym kontrolę natrysku pod ciśnieniem.

Przewód do sprężonego powietrza do 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego łączy pistolet z przewodem zasilającym w celu ciągłego, masowego natryskiwania ze źródła pod ciśnieniem (pojemnika lub pompy). Przewód do sprężonego powietrza wyposażony jest w szybkozłącze umożliwiające zamocowanie go na dyszach ciśnieniowych 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego. Drugi koniec przewodu jest wyposażony w standardowe połączenie gwintowe, co pozwala podłączyć go do przewodu zasilającego lub opcjonalnego zaworu kulowego. Unikalny wspornik stabilizujący na gwintowanym końcu przewodu pozwala na zamocowanie go do podstawy pistoletu natryskowego za pomocą kulowego sworznia kabłąkowego. Mocowanie pomaga technikowi kontrolować przewód, zmniejsza jego obciążenie oraz obciążenie złączek i pomaga zrównoważyć pistolet natryskowy. Przewód łączy się z głowicą za pomocą szybkiego ćwierć obrotu, dzięki czemu pistolet natryskowy można łatwo skonfigurować, rozłożyć i można łatwo wymienić dysze. Do wykorzystania z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym – innowacyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o potrzebach lakiernika przemysłowego. Wykonany z odpornego na uderzenia kompozytu, jest to jeden z najlżejszych pistoletów natryskowych w branży, a jednocześnie jest on wystarczająco trwały, aby sprostać wymagającym warunkom przemysłu. Jego wszechstronna konstrukcja pozwala lakiernikom rozpylać powłokę ze źródła pod ciśnieniem lub kubka grawitacyjnego, a wymienne głowice umożliwiają natryskiwanie szerokiej gamy powłok, zapewniając jednocześnie działanie jak nowe po każdej wymianie dyszy.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 18.2 cm
Marki 3M™
Materiał Kompozyt
Rodzaj produktu Zestaw do orurowania
Rodzaj węża Płyn
Zastosowanie Aplikacja Farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych, Lakieru bezbarwnego, Podkładu, Lakierowanie, podkłady
Średnica wewnętrzna (jednostki metryczne) 10.1 mm

Produkty Powiązane