3M™ Performance głowice grawitacyjne

Produkt
 • Szybkozmienne dysze w zakresie od 1.2 do 2.0 do natryskiwania szerokiej gamy powłok przemysłowych i motoryzacyjnych
 • Pistolet z każdą nową głowicą osiąga wydajność jak nowy
 • Do użytku wyłącznie z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym i systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0
 • Wyjątkowa kontrola strumienia natrysku, atomizacja i wydajność nanoszenia
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Kolor produktu
Product_Color
Dostępnych Produktów
Dostępne opcje:
 Kolor produktu
Produkty - wynik
Zamknij
Szczegóły

3M™ Performance głowice grawitacyjne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia doskonałej wydajności natryskiwania powłok, w tym farb, powłok bezbarwnych i powłok nawierzchniowych. Wymienne dysze są stworzone wyłącznie pod kątem zastosowań grawitacyjnych z systemem 3M™ Przemysłowych pistoletów lakierniczych i systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0, sprawiając, że po każdej zmianie dyszy pistolet działa jak nowy.

Tym, co wyróżnia system z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym jest technologia z szybko wymienialnymi dyszami. Ponieważ farby i powłoki nigdy nie przechodzą przez korpus pistoletu natryskowego, a jedynie przez głowicę, to każda wymiana dyszy działa jak zakup nowego pistoletu natryskowego. Uzyskaj kontrolę wzoru, atomizację i wydajność nanoszenia, jakiej oczekujesz od wysokiej klasy pistoletu natryskowego, wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu bardziej spójnej wydajności natryskiwania w przypadku każdego zadania, każdego dnia. 3M™ Performance głowice grawitacyjne są dostępne w wersjach 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8 i 2.0, co umożliwia natryskiwanie szerokiej gamy powłok przemysłowych i motoryzacyjnych, w tym powłok o wysokiej lepkości, wypełniaczy natryskowych, grubych podkładów, szpachlówki podkładowej, uszczelniaczy, jednoetapowych powłok nawierzchniowych, farb na bazie rozpuszczalników, farb wodorozcieńczalnych i lakierów bezbarwnych. Wymienne dysze są używane wyłącznie z grawitacyjnym systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0, co pomaga zredukować straty materiału, bałagan i zanieczyszczenia w porównaniu do tradycyjnych kubków metalowych. Zapomnij o rozkładaniu pistoletów natryskowych i namaczaniu ich w rozpuszczalniku. Nasz kompletny, zintegrowany system natrysku to sposób na sprawniejsze czyszczenie. Głowice są przymocowane do iglicy 3M™ Przemysłowego pistoletu lakierniczego i zablokowane na pistolecie za pomocą specjalnie zaprojektowanego kołnierza blokującego. Do wymiany nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Wystarczy wyjąć dyszę z pistoletu natryskowego i odpowiednio wyczyścić końcówkę podającą płyn lub wymienić ją, aby pistolet działał jak nowy.

 • Szybkozmienne dysze w zakresie od 1.2 do 2.0 do natryskiwania szerokiej gamy powłok przemysłowych i motoryzacyjnych
 • Pistolet z każdą nową głowicą osiąga wydajność jak nowy
 • Do użytku wyłącznie z 3M™ Przemysłowym pistoletem lakierniczym i systemem kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2.0
 • Wyjątkowa kontrola strumienia natrysku, atomizacja i wydajność nanoszenia
 • Rozmiary dysz obejmują: 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8 i 2.0
Specyfikacja
Division
AutomotiveAftermarketDiv
Kolor produktu
Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Fioletowy, Czerwony, Przezroczysty
Rodzaj produktu
Atomizing Head Refill Kit
Zastosowanie
Powłoka bezbarwna
Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.