1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Podkłady
 5. Szpachlówki
 6. Szybkoutwardzalny epoksydowy wypełniacz do metalu 3M™, 180 ml, 37455

Szybkoutwardzalny epoksydowy wypełniacz do metalu 3M™, 180 ml, 37455

 • 3M ID 7100276633
 • UPC 04064035040901

Bezołowiowa alternatywa dla lutowania cyną

Idealny do modelowania/formowania trudno dostępnych miejsc

Doskonała ochrona przed korozją

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Bezołowiowa alternatywa dla lutowania cyną
 • Idealny do modelowania/formowania trudno dostępnych miejsc
 • Doskonała ochrona przed korozją
 • Nie kurczy się – 100% cząstek stałych
 • Łatwo się szlifuje
 • Szybkie utwardzanie

Szybkoutwardzalny epoksydowy wypełniacz do metalu 3M™ FC to nadaje się do uzupełniania głębszych wgnieceń we wszystkich podłożach metalowych (stali, aluminium...), kształtowania i modelowania konstrukcji powierzchni i zabezpieczenia spoin spawalniczych przed korozją.

Ten szybko utwardzający się epoksydowy wypełniacz metalu nadaje się do naprawy uszkodzeń powierzchni metalowych części samochodu, takich jak wgniecenia, zmiany kształtu powierzchni lub pełnego uszczelnienia spawów w celu zapewnienia ochrony przed korozją. Epoksydowy wypełniacz metalu 3M™ FC ma unikalną formułę, jest wolny od ołowiu, zawiera 100% substancji stałych i dlatego nie kurczy się podczas utwardzania. Wykazuje doskonałą przyczepność i właściwości antykorozyjne. Dzięki czasowi otwartemu ok. 15-20 minut i czasowi utwardzania ok. 2 godzin w 22°C, epoksydowy wypełniacz metalu 3M™ FC umożliwia szybkie procesy w warsztacie blacharskim. Możliwe jest również dalsze przyspieszenie utwardzania poprzez suszenie IR. Każdy proces lutowania cynowego nadal w użyciu może być łatwo zastąpiony przez użycie 3M™ FC epoksydowego wypełniacza metalu, aby uniknąć jakiegokolwiek przyrostu ciepła w procesie, co jest kluczowe dla niektórych nowoczesnych materiałów samochodowych, takich jak wysoka wytrzymałość, cienkie stale, kompozyty itp. Nie jest już potrzebny otwarty ogień, nie trzeba usuwać wrażliwych na ciepło części samochodowych, ponieważ produkty mogą być w pełni nakładane i utwardzane w temperaturze pokojowej. Po utwardzeniu materiału można go łatwo przeszlifować i przystąpić do normalnego procesu nakładania farby – należy przestrzegać wytycznych producenta farby.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Marki 3M™
Objętość 180 mL
Rodzaj produktu Wypełniacz do metalu
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 180 mililitr
Zastosowanie Nakładanie szpachli, Naprawa małych wgnieceń, Przygotowanie powierzchni do malowania, Usuwanie rdzy, Wypełnianie wgnieceń