1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Elektryczne
 4. Sploty i akcesoria
 5. Taśmy i sploty IDC
 6. 3M™ Scotchlok™ IDC 562, zaciskany, samogasnący, 1000 szt./opak

3M™ Scotchlok™ IDC 562, zaciskany, samogasnący, 1000 szt./opak

 • 3M ID 7100166940
 • UPC 10054007110320

Żółte złącze izolowane polipropylenem nadaje się do łączenia kranowego lub równoległego

Unikalny styk w kształcie litery „U” zapewnia niezawodne połączenie elektryczne

Szybkie i łatwe w użyciu – wystarczy zatrzasnąć bez zdejmowania izolacji ani skręcania kabla

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Żółte złącze izolowane polipropylenem nadaje się do łączenia kranowego lub równoległego
 • Unikalny styk w kształcie litery „U” zapewnia niezawodne połączenie elektryczne
 • Szybkie i łatwe w użyciu – wystarczy zatrzasnąć bez zdejmowania izolacji ani skręcania kabla
 • Zatwierdzone przez UL i CSA
 • Zgodność z dyrektywą RoHS 2011/65/UE
 • Złącze łączy elektrycznie przewody o przekroju od 3,0 mm² do 4,0 mm² (przyłączenie) z przewodem przelotowym (przebieg) i izoluje połączenie

Złącze IDC 3M™ Scotchlok™ 562, podwójne, przebiegowe i przyłączeniowe, trudnopalne, łączy końce przewodów o przekroju od 3,0 mm² do 4,0 mm² (przyłączenie) z przewodem przelotowym (przebieg) i izoluje połączenie. Specjalny styk w kształcie litery „U” zapewnia niezawodne połączenie elektryczne.

IDC 3M™ Scotchlok™ 562 pozwoli szybko wykonać niezawodne i izolowane, trudnopalne podwójne złącze elektryczne przebiegowe i przyłączeniowe. Złącze łączy elektrycznie przewody o przekroju od 3,0 mm² do 4,0 mm² (przyłączenie) z przewodem przelotowym (przebieg) i izoluje połączenie. Aktywną złączkę skrętną wykonuje się poprzez skierowanie styku U w dół do złącza. Po wciśnięciu styku U w złącze chwyta on przewody, jednocześnie odsłaniając izolację. Unikalny styk w kształcie litery „U” zapewnia niezawodne połączenie elektryczne. Złącza kablowe 3M Scotchlok zapewniają szybkie i niezawodne połączenie za pomocą prostego zatrzasku i ściśnięcia, bez zdejmowania izolacji ani skręcania.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.