1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Folie
 4. Materiały zabezpieczające powierzchnie
 5. Materiał chroniący przed brudem i dozowniki

Przezroczysta folia ochronna 3M™ Dirt Trap do kabin

 • 3M ID 7000028295
 • UPC 00051131368569

Specjalnie zaprojektowany materiał chroniący powierzchnię do zastosowań na oświetleniu i oknach.

Podkład samoprzylepny utrzymuje materiał na miejscu i odkleja się bez pozostawiania śladów; świetnie nadaje się do wielu podłoży.

Szybka aplikacja i łatwe usuwanie

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 787KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Specjalnie zaprojektowany materiał chroniący powierzchnię do zastosowań na oświetleniu i oknach
 • Podkład samoprzylepny utrzymuje materiał na miejscu i odkleja się bez pozostawiania śladów; świetnie nadaje się do wielu podłoży
 • Szybka aplikacja i łatwe usuwanie
 • Najlepiej używać z podajnikiem przezroczystej folii ochronnej 3M™ Dirt Trap

Przezroczysta folia ochronna 3M™ Dirt Trap z podkładem samoprzylepnym pozwala zabezpieczyć oświetlenie i okna przed mgiełką lakierniczą. Koniec ze skrobaniem i czyszczeniem. Łatwo i szybko nakłada się i zdejmuje.

Nałóż przezroczystą folię ochronną 3M™ Dirt Trap na wszystkie przezroczyste miejsca, które chcesz zabezpieczyć przed smarami, brudem lub mgiełką lakierniczą. Za pomocą tej folii z podkładem samoprzylepnym możesz zabezpieczyć powierzchnie bez ograniczania dostępu światła do środka. Nie trzeba skrobać i czyścić… Wystarczy oderwać folię i szybko nałożyć nową. Najlepiej używać z podajnikiem przezroczystej folii ochronnej 3M™ Dirt Trap.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 30.5 m
Kolor produktu Przezroczysty
Liczba jednostek na opakowanie 1.0
Marki 3M™
Materiał folia
Rodzaj produktu Materiał ochronny
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 457.2 mm
Zastosowanie Konserwacja kabiny do malowania, Maskowanie kabiny, Ochrona okien kabiny lakierniczej przed rozkurzem, Ochrona powierzchni obiektu w celu przygotowania farby, Ochrona przed rozkurzem

Często kupowane razem