Blok szlifierski 3M™ z warstwą antypoślizgową

 • 3M ID 7100158721
 • UPC 00051131351233

Blok o wymiarach 6,8 cm x 11 cm jest przeznaczony do ręcznego szlifowania za pomocą arkusza ściernego z warstwą antypoślizgową 3M™, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie

Grubość na poziomie 2 cm zapewnia doskonałą stabilność w trudno dostępnych miejscach, takich jak rowki i kanały

Można stosować podczas szlifowania na mokro lub sucho

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 682KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Blok o wymiarach 6,8 cm x 11 cm jest przeznaczony do ręcznego szlifowania za pomocą arkusza ściernego z warstwą antypoślizgową 3M™, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie
 • Grubość na poziomie 2 cm zapewnia doskonałą stabilność w trudno dostępnych miejscach, takich jak rowki i kanały
 • Można stosować podczas szlifowania na mokro lub sucho
 • Cienki arkusz pokryty folią jest wyposażony w materiał zapewniający przyczepność, dzięki czemu się nie ślizga
 • Po złożeniu nie rozdziera się ani nie marszczy

Blok szlifierski z warstwą antypoślizgową 3M™ został zaprojektowany z myślą o połączeniu z arkuszem ściernym z warstwą antypoślizgową 3M™. Blok szlifierski zapewnia doskonałe wsparcie podczas szlifowania ręcznego. Jego grubość wynosi 2 cm, co ułatwia szlifowanie na gładko w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Bloku i arkusza można używać do szlifowania na mokro lub na sucho.

Zaprojektowane z myślą o połączeniu z arkuszem ściernym z warstwą antypoślizgową Blok szlifierski z warstwą antypoślizgową 3M™ doskonale nadaje się do zapewnienia dodatkowego wsparcia podczas ręcznego szlifowania trudno dostępnych miejsc, takich jak wąskie rowki i kanały, a dodatkowo zwiększa wydajność pracy przy naprawie blacharsko-lakierniczej. Blok szlifierski został zaprojektowany do użytku z arkuszem ściernym z warstwą antypoślizgową 3M™ zapewniającym bezpieczną, antypoślizgową obsługę. Blok szlifierski z warstwą antypoślizgową został zaprojektowany do szlifowania na mokro lub na sucho i nadaje się do szlifowania mniejszych obszarów, przy których ważne są spójne efekty wizualne. Wraz z arkuszem ściernym doskonale nadają się do napraw blacharsko-lakierniczych, które regularnie wymagają ręcznego szlifowania. Blok szlifierski z warstwą antypoślizgową 3M™ i arkusz ścierny z warstwą antypoślizgową 3M™ idealnie nadają się do wielu zastosowań, np. do przygotowania powłoki do malowania, matowania w celu ujednolicania, usuwania zabrudzeń i tekstur oraz szlifowania kolorów na powierzchniach, w tym kataforezie, podkładzie i fabrycznym lakierze oraz wykończeniowych powłokach bezbarwnych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Do długości arkusza (jednostki metryczne) 111 mm
Do szerokości arkusza (jednostki metryczne) 68 mm
Marki 3M™
Rodzaj szlifowania Suche
Wsparcie podciśnieniowe Nie
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 20 mm
Zastosowanie szlifowanie, szlifowanie ręczne