1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Gruboziarniste związki do polerowania

Fast Cut Plus Extreme 3M™ Perfect-It™

 • 3M ID 7100138236
 • UPC 04054596420397

Wyjątkowo szybkie tempo cięcia

Do wypolerowania tej samej powierzchni potrzeba o 20% do 25% mniej produktu niż w przypadku standardowego Fast Cut + / XL.

Uzyskaj doskonałe wykończenie o wysokim połysku

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wyjątkowo szybkie tempo cięcia
 • Do wypolerowania tej samej powierzchni potrzeba o 20% do 25% mniej produktu niż w przypadku standardowego Fast Cut + / XL
 • Uzyskaj doskonałe wykończenie o wysokim połysku
 • Usuń rozkurz

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme jest szybkotnącą płynną masą ścierną przeznaczoną do szybkiego usuwania rys po szlifowaniu lub usuwaniu drobnych wtrąceń przy użyciu 3M 260L P1500 i Trizact 3000. Stosować z zieloną gąbką polerską z gamy środków polerskich kodowanym kolorami.

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme to szybko tnąca płynna masa ścierna przeznaczona do szybkiego usuwania rys po szlifowaniu lub usuwaniu drobnych wtrąceń przy użyciu 3M 260L P1500, a następnie Trizact 3000 i uzyskania wysokiego połysku zarówno na świeżym jak i postarzonym lakierze samochodowym. Stosować z obrotową lub orbitalną polerką wyposażoną w zieloną gąbką polerską z gamy środków polserskich 3M™ z kodowaniem kolorami. 3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme jest jednym z najnowszej generacji wielokrotnie nagradzanych środków polerskich z systemu kodowania kolorami, przeznaczonych do wszelkiego rodzaju napraw powłoki lakierowej i renowacji lakieru, takich jak utlenianie, rysy powierzchniowe, rysy z myjni samochodowych itp. Osiąga doskonały połysk wykończenia.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Marki Perfect-It™
Objętość 865 mL
Rodzaj powierzchni farby
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 1 kg
Zastosowanie Nabłyszczanie i polerowanie, Najtwardsze wykończenia lakiernicze, Nakładanie maszynowe, Polerowanie, Rozwiązania do wykańczania procesu lakierowania, Usuwanie zadrapań, Utwardzona farba, Wykończenie powierzchni lakierowanych

Często kupowane razem