Tarcza do cięcia 3M™ Cubitron™ II

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zaprojektowane, by szlifowały szybciej i wystarczały na dłużej niż konkurencyjne produkty ceramiczne

Precyzyjnie kształtowane ziarno 3M samo się ostrzy, działa w niskiej temperaturze i optymalizuje rozkład minerałów, zapewniając wyjątkowo długą żywotność

Sztywna, wzmocniona żywicą ściernica przecina prawie wszystkie materiały

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zaprojektowane, by szlifowały szybciej i wystarczały na dłużej niż konkurencyjne produkty ceramiczne
 • Precyzyjnie kształtowane ziarno 3M samo się ostrzy, działa w niskiej temperaturze i optymalizuje rozkład minerałów, zapewniając wyjątkowo długą żywotność
 • Sztywna, wzmocniona żywicą ściernica przecina prawie wszystkie materiały
 • Ściernica musi mieć maksymalną prędkość roboczą większą lub równą maksymalnej prędkości używanego elektronarzędzia
 • Musi być używana z osłoną pasującą do rozmiaru tarczy

Tarcza do cięcia 3M™ Cubitron™ II zawiera precyzyjnie kształtowane ziarno ceramiczne 3M zapewniające wyjątkowo szybkie cięcie i trwałość. Można je stosować na prawie wszystkich materiałach. Nasze tarcze do cięcia przewyższają inne ściernice, zarówno pod względem wydajności, jak i trwałości.

Użyj tarczy do cięcia 3M™ Cubitron™ II, aby uzyskać wyjątkowo ostre, szybkie cięcie, której żywotność znacznie przekracza żywotność innych ściernic. Nasze tarcze do cięcia są zwykle używane do cięcia metali, takich jak blacha samochodowa lub okrętowa, rury ze stali nierdzewnej, rury wydechowe, zaciski i zardzewiałe elementy złączne. Zawierają one precyzyjnie kształtowane ziarno 3M tworzące trójkątne ostrza, które przecinają metal i nie powodują żłobienia w odróżnieniu od tradycyjnych materiałów ściernych. Ostrza te nieustannie ostrzą się samoczynnie podczas rozkruszania, co umożliwia niezwykle szybkie szlifowanie. Zmniejsza to gromadzenie się ciepła podczas tarcia, zmniejszając pęknięcia naprężeniowe związane z ciepłem i przebarwienia. Produkty Cubitron II działają znacznie dłużej niż ich tradycyjne ceramiczne odpowiedniki, zapewniając wysoką wydajność w zastosowaniach produkcyjnych. Tarcza do cięcia musi być przymocowana do narzędzia do cięcia tarczy (sprzedawanego oddzielnie) i dla bezpieczeństwa musi być zawsze używana z osłoną. Ściernica musi mieć maksymalną prędkość roboczą większą lub równą maksymalnej prędkości używanego elektronarzędzia, a dodatkowo musi być używana w połączeniu z osłoną, która musi być w rozmiarze tarczy do cięcia.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.