1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Aplikatory do klejów
 5. Aplikatory pneumatyczne
 6. Aplikator pneumatyczny 3M™, do wosków do profili zamkniętych, 08997

Aplikator pneumatyczny 3M™, do wosków do profili zamkniętych, 08997

 • 3M ID 7000070302

Rozpyl ochronne powłoki woskowe w trudno dostępnych miejscach

Idealne narzędzie do głębokiej penetracji wosku ochronnego w ubytkach

Solidna metalowa konstrukcja

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Rozpyl ochronne powłoki woskowe w trudno dostępnych miejscach
 • Idealne narzędzie do głębokiej penetracji wosku ochronnego w ubytkach
 • Solidna metalowa konstrukcja
 • Dysza umożliwia dotarcie w głąb ubytków

Uzyskaj dostęp do trudno dostępnych miejsc za pomocą pistoletu aplikatora pneumatycznego 3M™ zasilanego powietrzem. Nasz specjalny wytrzymały metalowy pistolet z aplikatorem jest przeznaczony do głębokiej penetracji wosku ochronnego w ubytkach.

Rozpyl wosk do profili 3M™ za pomocą aplikatora pneumatycznego 3M™. Nasz solidny metalowy pistolet aplikator jest przeznaczony do spryskiwania trudno dostępnych miejsc. Zapewnia głębokie wnikanie wosku ochronnego do profili. Nasz zasilany powietrzem pistolet pneumatyczny aplikatora jest dostępny z przewodem powietrza (70cm) i dyszą, i działa z 1L puszkami 3M™ wosku do profili wewnętrznych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Marki 3M™
Rodzaj produktu Aplikator
Zastosowanie Aplikacja powłoki, Nakładanie wosku do profili, Natryskiwanie materiału o wysokiej lepkości, Natryskiwanie powłoki