Niedroga folia maskująca 3M™

 • 3M ID B40071779

Przezroczysta, trwała folia o wysokiej gęstości, odporna na rozdarcia

Dostępne w rolkach o szerokości 12 stóp / 4 m i 16 stóp / 5 m

Użyj z podajnikiem folii maskującej 3M

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przezroczysta, trwała folia o wysokiej gęstości, odporna na rozdarcia
 • Dostępne w rolkach o szerokości 12 stóp / 4 m i 16 stóp / 5 m
 • Użyj z podajnikiem folii maskującej 3M
 • Ekonomiczna folia maskująca do ochrony przed rozkurzem dla prostych operacji natryskowych

Uzyskaj ochronę przed nadmiernym natryskiwaniem dzięki niedrogiej folii maskującej 3M™. Nasza niedroga, wysokiej gęstości, odporna na rozdarcia i specjalnie traktowana folia maskująca jest przeznaczona do przylegania do pojazdów i zapewnia dobrą przyczepność farby zarówno rozpuszczalnikowej, jak i wodorozcieńczalnej.

Zapewnij dobrą przyczepność farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych za pomocą niedrogiej folii maskującej 3M™. Ekonomiczna folia maskująca o wysokiej gęstości, odporna na rozdarcia i specjalnie przygotowana, jest przeznaczona do przylegania do pojazdów i zapewnia ochronę przed rozkurzem. Użyj naszej folii z podajnikiem folii maskującej 3M. Jest łatwa w obsłudze, pojazd może być pokryty przez jedną osobę. Posiada nadruk na środku, który ułatwia wyrównanie podczas aplikacji na pojazdach. Wybierz naszą folię o standardowej szerokości 4 m / 12 stóp do samochodów osobowych lub 5 m / 16 stóp do większych pojazdów.

Produkty powiązane

Zastosowanie Maskowanie na potrzeby malowania, Rozwiązanie maskujące, Ochrona przed rozkurzem, Maskowanie farb, Ochrona przed odkurzem lakierniczym

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.