1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Etykiety
 4. Materiały etykietowe
 5. Folie do produkcji etykiet
 6. Materiał do etykiet do drukarek igłowych 3M™ 3692-1802EDL+, żółty, błyszczący, 1220 mm x 250 m

Materiał do etykiet do drukarek igłowych 3M™ 3692-1802EDL+, żółty, błyszczący, 1220 mm x 250 m

 • 3M ID 7100174284

Zaprojektowany specjalnie do zastosowań związanych z drukiem komputerowym, w tym drukiem igłowym

Materiały wierzchnie obejmują poliester, polipropylen i półsztywny winyl, co zapewnia trwałość i dopasowanie

Doskonały do informacji zawierających zmienne i do drukowania

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zaprojektowany specjalnie do zastosowań związanych z drukiem komputerowym, w tym drukiem igłowym
 • Materiały wierzchnie obejmują poliester, polipropylen i półsztywny winyl, co zapewnia trwałość i dopasowanie
 • Doskonały do informacji zawierających zmienne i do drukowania
 • Kleje akrylowe w asortymencie 3M nadają się do najbardziej skomplikowanych zastosowań

Materiały do etykiet do drukarki igłowej 3M™ zostały zaprojektowane specjalnie do druku komputerowego, w tym igłowego. Powlekane nawierzchniowo materiały wierzchnie, od poliestru po półsztywny winyl, doskonale nadają się do informacji zawierających zmienne i odręcznego pisania. Asortyment klejów 3M nadaje się do zastosowań związanych z etykietowaniem, od środowisk o niskiej temperaturze i kwasoodpornych etykiet akumulatorów po folie dekoracyjne i powierzchniowe laminacje.

Jeśli potrzebujesz szybko przylegającego materiału łączącego, po którym można pisać odręcznie i drukować na nim metodą igłową, wypróbuj materiał do etykiet do drukarki igłowej 3M™ 7880. Nasz 58-mikronowy materiał do drukarki igłowej 7880 ma unikalną warstwę wierzchnią do tradycyjnego druku igłowego, a jednocześnie zapewnia odporność na ścieranie w zastosowaniach z kodami kreskowymi. Matowa powłoka nawierzchniowa jest odporna na zarysowania, substancje chemiczne, wilgoć oraz duże wahania temperatury. Klej dobrze wiąże się z wieloma różnymi podłożami, w tym z tworzywami sztucznymi o niskiej energii powierzchniowej. Zapewnia wysoką przyczepność wstępną, wysoką przyczepność ogólną i możliwość ostatecznego odrywania. Ten materiał do etykiet został zatwierdzony przez UL.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.