Festool Automotive Systems Worek filtrujący SELFCLEAN

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zapobiegaj przywieraniu cząsteczek pyłu do boku worka dzięki workowi filtracyjnemu SELFCLEAN firmy Festool Automotive Systems. Poprawia wydajność odsysania pyłu, ponieważ elastyczny materiał włókninowy zapada się, gdy odkurzacz jest wyłączony, umożliwiając strząsanie drobnego pyłu. Zbrylenie wewnątrz worka może również spowodować dodatkowe obciążenie silnika odkurzacza i przyczynić się do jego przedwczesnej awarii. Dzięki temu workowi filtrującemu odkurzacz Festool Automotive Systems CT może pracować z pełnym ssaniem aż do całkowitego zapełnienia worka. Worek filtrujący SELFCLEAN Festool Automotive Systems służy również jako filtr wstępny, zatrzymujący cząsteczki pyłu o wielkości do pięciomilionowych części metra, czyli 5 mikronów. Dzięki wychwytywaniu małych cząstek, oprócz większych wiórów, zmniejsza zużycie i pomaga oszczędzać dzięki rzadszej wymianie filtra. Utylizacja worków jest szybka i bez bałaganu. Zintegrowane zamknięcie na torbie zamyka otwór, aby zapobiec rozlaniu. Materiał jest odporny na rozdarcia i zapobiega wydmuchiwaniu worków, które mogą być kłopotliwe w czyszczeniu. Typ 1 pasuje do odkurzaczy CTL MINI/MIDI Typ 2 pasuje do odkurzaczy CTL MINI/MIDI od roku produkcji 2019 Typ 3 pasuje do odkurzaczy CT 26, 36, 48

Wysokiej jakości worek filtrujący z tkaniny pasuje do odkurzaczy mobilnych

Współpracuje z Festool Automotive Systems CLEANTEC 26 i CLEANTEC 36

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zapobiegaj przywieraniu cząsteczek pyłu do boku worka dzięki workowi filtracyjnemu SELFCLEAN firmy Festool Automotive Systems. Poprawia wydajność odsysania pyłu, ponieważ elastyczny materiał włókninowy zapada się, gdy odkurzacz jest wyłączony, umożliwiając strząsanie drobnego pyłu. Zbrylenie wewnątrz worka może również spowodować dodatkowe obciążenie silnika odkurzacza i przyczynić się do jego przedwczesnej awarii. Dzięki temu workowi filtrującemu odkurzacz Festool Automotive Systems CT może pracować z pełnym ssaniem aż do całkowitego zapełnienia worka. Worek filtrujący SELFCLEAN Festool Automotive Systems służy również jako filtr wstępny, zatrzymujący cząsteczki pyłu o wielkości do pięciomilionowych części metra, czyli 5 mikronów. Dzięki wychwytywaniu małych cząstek, oprócz większych wiórów, zmniejsza zużycie i pomaga oszczędzać dzięki rzadszej wymianie filtra. Utylizacja worków jest szybka i bez bałaganu. Zintegrowane zamknięcie na torbie zamyka otwór, aby zapobiec rozlaniu. Materiał jest odporny na rozdarcia i zapobiega wydmuchiwaniu worków, które mogą być kłopotliwe w czyszczeniu. Typ 1 pasuje do odkurzaczy CTL MINI/MIDI Typ 2 pasuje do odkurzaczy CTL MINI/MIDI od roku produkcji 2019 Typ 3 pasuje do odkurzaczy CT 26, 36, 48
 • Wysokiej jakości worek filtrujący z tkaniny pasuje do odkurzaczy mobilnych
 • Współpracuje z Festool Automotive Systems CLEANTEC 26 i CLEANTEC 36
 • Oferuje wysoką moc ssania i wydajne czyszczenie odkurzaczy
 • Filtr z włókniny eliminuje zbrylanie się wewnątrz worka
 • Odporny na rozdarcia, zapobiega rozerwaniu worka, co może być kłopotliwe w czyszczeniu

Worek filtrujący SELFCLEAN firmy Festool Automotive Systems jest wykonany z elastycznego materiału włókninowego, który jest odporny na rozdarcie i zapobiega zatykaniu. Służy on jako filtr wstępny, zatrzymujący cząsteczki kurzu o wielkości do pięciu milionowych części metra, czyli 5 mikronów.

Worek filtrujący SELFCLEAN firmy Festool Automotive Systems jest wykonany z elastycznego materiału włókninowego, który jest odporny na rozdarcie i zapobiega zatykaniu. Służy on jako filtr wstępny, zatrzymujący cząsteczki kurzu o wielkości do pięciu milionowych części metra, czyli 5 mikronów.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane