1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Drobnoziarniste związki do polerowania

Mleczko polerskie 3M™ Perfect-It™ Extra Fine

 • 3M ID 7100072586
 • UPC 08690734395866

Usuń drobne rysy i grubsze zadrapania

Przeznaczona specjalnie do nowoczesnych systemów lakierów bezbarwnych odpornych na zarysowania

Główny element 3M procesu polerowania z oznaczeniem kolorami

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Usuń drobne rysy i grubsze zadrapania
 • Przeznaczona specjalnie do nowoczesnych systemów lakierów bezbarwnych odpornych na zarysowania
 • Główny element 3M procesu polerowania z oznaczeniem kolorami
 • Przeznaczony do standardowych farb 2K

3M™ Perfect-It™ mleczko polerskie Extra Fine Plus jest drobnoziarnistym środkiem wykończeniowym zaprojektowanym specjalnie dla nowoczesnych, odpornych na zarysowania systemów lakierów bezbarwnych.

W celu uzyskania doskonałych efektów prac renowacyjnych lakieru i warsztatu blacharskiego, użyj 3M™ Perfect-It™ mleczka polskiegiego Extra Fine Plus po Fast Cut Plus lub XL. Można go również stosować jako pojedynczy produkt polerujący do standardowych systemów lakierów dwuskładnikowych, gdzie nie jest wymagana renowacja. 3M™ Perfect-It™ mleczko polerskie Extra Fine Plus jest produktem z szerokiej gamy produktów do rektyfikacji lakieru 3M™, zaprojektowanych, aby pomóc warsztatom szybko i skutecznie osiągnąć doskonałe wykończenie. 3M™ Perfect-It™ mleczko polerskie Extra Fine Plus jest jednym z najnowszej generacji wielokrotnie nagradzanych środków z oznaczaniem kolorami, zaprojektowanych do radzenia sobie z praktycznie wszystkimi pracami związanymi z usuwaniem wad lakieru, które można teraz wykonać z łatwością i pewnością.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Gradacja Bardzo drobne
Marki Perfect-It™
Objętość 1 L
Rodzaj powierzchni farby
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 1 litry
Zastosowanie Powłoka bezbarwna

Często kupowane razem