1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Arkusze i rolki ścierne
 5. Arkusze i rolki włókninowe
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Rolka do zastosowań ogólnych GP-RL, 125mm x 10m A VFN

3M™ Scotch-Brite™ Rolka do zastosowań ogólnych GP-RL, 125mm x 10m A VFN

 • 3M ID 7100182227
 • UPC 03134375318020

Łatwe odrywanie żądanej długości

Kontrolowane, powtarzalne cięcie

Jednolite wykończenie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Łatwe odrywanie żądanej długości
 • Kontrolowane, powtarzalne cięcie
 • Jednolite wykończenie

Rolka do zastosowań ogólnych Scotch-Brite™ to uniwersalna włóknina do czyszczenia, gratowania i zastosowań wykańczających. Łatwe odrywanie wygodnych odcinków rolki.

Użyj rolki do zastosowań ogólnych Scotch-Brite™ do czyszczenia, usuwania niewielkiej rdzy, przygotowania powierzchni przed malowaniem, polerowaniem, lakierowaniem, gratowaniem i powlekaniem galwanicznym. Materiały ścierne Scotch-Brite to unikatowe produkty do uszlachetniania powierzchni bazujące na materiałach ściernych w osnowie włókninowej z włókien nietkanych. Połączenie materiałów ściernych i włókniny tworzy system ścierny, który zapewnia jednolite wyniki przez cały okres użytkowania produktu. Materiał o otwartej strukturze generuje niewielką ilość ciepła i jest odporny na zaszlichcanie, co pozwala na utrzymanie wysokiej wydajności mineralnego materiału ściernego poprzez ograniczenie zapychania się włókien. Naszą rolkę łatwo rozerwać na żądane odcinki, a trójwymiarowa otwarta struktura zapewnia kontrolowane, powtarzalne cięcie i jednolite wykończenie.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.