Rolka z płótna 3M™ Trizact™ 307EA

 • 3M ID B40071341

Materiały ścierne Trizact™ mogą wytrzymać do pięciu razy dłużej niż konwencjonalne materiały ścierne

Elastyczny podkład o gramaturze JE umożliwia ścierniwu dopasowywanie się do konturów powierzchni

Dobre do pośredniego wykańczania i dokładnego polerowania przed galwanizacją

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Materiały ścierne Trizact™ mogą wytrzymać do pięciu razy dłużej niż konwencjonalne materiały ścierne
 • Elastyczny podkład o gramaturze JE umożliwia ścierniwu dopasowywanie się do konturów powierzchni
 • Dobre do pośredniego wykańczania i dokładnego polerowania przed galwanizacją
 • Pomoc w szlifowaniu obniża temperaturę pracy – zmniejszając ryzyko odbarwienia detali
 • Idealny do wykańczania pośredniego i polerowania dokładnego przed powlekaniem lub polerowaniem
 • Rolki są szybkie i elastyczne w użyciu ad hoc

Użyj Rolki z płótna 3M™ Trizact™ 307EA do niskich i średnich zastosowań na różnych twardych metalach. Nasze rolki z płótna 307EA zawierają elastyczny podkład o gramaturze JE, który umożliwia ścierniwu dopasowanie się do konturów powierzchni.

Skutecznie ścieraj twarde metale, takie jak stal węglowa, tytan, chrom kobaltowy, stal nierdzewna i inne stopy o wysokiej zawartości niklu za pomocą tkaniny 3M™ Trizact™ 307EA. Nasze rolki z płótna 307EA są powszechnie stosowane w produkcji metali, implantów ortopedycznych, instrumentów chirurgicznych, galwanizacji i polerowania. Elastyczne podłoże o gramaturze JE umożliwia ścierniwu dopasowanie się do konturów powierzchni, co czyni go idealnym do projektów, które wymagają dopasowania się ścierniwa, np. do końcowej obróbki węgla i stali. Agresywny minerał w połączeniu z elastycznym podłożem pozwala ścierniwu ciąć efektywnie bez uszkadzania powierzchni, dlatego należy je stosować przed galwanizacją i przygotowywać detal do równomiernego pokrycia metalem. Środek pomocniczy do szlifowania zapewnia chłodny bieg ścierniwa i zmniejsza ryzyko odbarwienia lub wypaczenia podłoża. Materiały ścierne 3M Trizact ożywiają lekkie prace związane z wymiarowaniem i wykańczaniem poprzez redukcję etapów obróbki, zwiększenie wydajności i zapewnienie spójności. Duże korzyści osiąga się dzięki technologii 3M zwanej mikroreplikacją. Podczas mikroreplikacji, małe trójwymiarowe struktury przypominające piramidy przylegają do podłoża. Piramidy te zawierają warstwy minerałów, które zaczynają się rozpadać po wielokrotnym użyciu, stale odsłaniając świeże minerały. Ten cykl odnawiania minerałów podtrzymuje ostrość ścierniwa. Ciągłe ostre cięcie zmniejsza potrzebę wymiany materiału ściernego, przyczyniając się do zwiększenia przepustowości i produktywności. Dodatkowo, ponieważ minerał jest równomiernie rozprowadzony na powierzchni ściernej, obrabiany przedmiot ma stały, równomierny kontakt, co zapewnia równomierne cięcie. Od implantów medycznych i narzędzi chirurgicznych do elementów przekładni samochodowych, materiały ścierne 3M Trizact są unikatowe dostosowane do projektów o ostrych wymaganiach technicznych – zapewniając spójne wykończenie część po części.

Cechy Charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.