Arkusz ścierny 3M™ Hookit™ 245, 70 mm x 425 mm, P40, 03418

 • Numer produktu 3M 245
 • 3M ID 7000034081

Arkusz papieru ściernego z tlenku glinu

System mocowania Hookit™

Gradacje P40 do P120

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Arkusz papieru ściernego z tlenku glinu
 • System mocowania Hookit™
 • Gradacje P40 do P120
 • Doskonały do prac warsztatowych i szlifowania zgrubnego

Użyj arkusza ściernego 3M™ Hookit™ 245 jako kluczowego etapu w procesach warsztatowych. Nasze innowacyjne, mocne wiązanie żywicą i trwałe arkusze ścierne na bazie tlenku glinu 245 zostały zaprojektowane, aby zapewnić doskonałą trwałość, odporność na zaszlichcanie i jednolite wykończenie. Zastosowania obejmują usuwanie farby, kształtowanie i szlifowanie szpachli z tworzywa sztucznego, usuwanie większych zarysowań w szpachli oraz wygładzanie rys surowego metalu.

Arkusz ścierny 3M™ Hookit™ 245 to materiał ścierny na bazie tlenku glinu o dużej masie, dostępny w różnych konfiguracjach otworów i gatunkach do stosowania na maszynach lub blokach ręcznych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 425 mm
Gramatura podkładu Waga E
Jednostka produktu Arkusz
Marki Hookit™
Materiał ścierny Tlenek aluminium
Metoda piaskowania kostka
Piasek P40
Rodzaj szlifowania Suche
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 70 mm
Typ mocowania Haczyk–pętelka
Zastosowanie Kształtowanie wypełniacza, Spłaszczenie, szlifowanie, szlifowanie ręczne, szlifowanie uniwersalne