Ściereczka do polerowania 3M™ Perfect-it™

 • 3M ID 7100198422
 • UPC 04054596675025

Ochrona antystatyczna ze ściereczką niskopylącą.

Wycieraj pozostałości po środkach polerskich i mleczkach z paneli

Odporna na rozdarcia, nawet gdy jest wilgotna

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 784KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ochrona antystatyczna ze ściereczką niskopylącą
 • Wycieraj pozostałości po środkach polerskich i mleczkach z paneli
 • Odporna na rozdarcia, nawet gdy jest wilgotna
 • Zaprojektowana do użytku z 3M™ Profesjonalnymi mleczkami i środkami polerskimi przeznaczonymi dla warsztatu blacharskiego

Użyj 3M™ Perfect-It™ ściereczki do polerowania z 3M™ Perfect-It™ środkami polerskimi w celu wytarcia pozostałości środków polerskich i pasty polerskiej z paneli. Nasza ściereczka do polerowania jest miękka, elastyczna i bardzo chłonna. Niskopylący materiał zapewnia jednoczesne czyszczenie i ochronę antystatyczną.

Do wycierania pozostałości po środkach polerskich i mleczkach z paneli użyj 3M™ Perfect-It™ ściereczki do polerowania. Zaprojektowana do użytku z 3M™ Perfect-It™ środkami polerskimi nasza ściereczka do polerowania jest miękka, elastyczna i bardzo chłonna. Ściereczka niskopyląca zapewnia ochronę antystatyczną. Nasze ściereczki są odporne na rozdarcie, nawet gdy są wilgotne. Używaj w celu uzyskania ulepszonego wykończenia.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 320 mm
Marki Perfect-It™
Rodzaj powierzchni Powierzchnie malowane
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 400 mm
Zastosowanie Nabłyszczanie i polerowanie, Polerowanie, Wykończenie na wysoki połysk