1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Folie
 4. Materiały zabezpieczające powierzchnie
 5. Materiał chroniący przed brudem i dozowniki

Podajnik materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap

 • 3M ID 7100003285
 • UPC 00051131368620

Zatwierdzony element systemu ochronnego 3M™ Dirt Trap

Łatwe nakładanie materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap

Silne magnesy do mocowania modułu na pionowych powierzchniach metalowych

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 787KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zatwierdzony element systemu ochronnego 3M™ Dirt Trap
 • Łatwe nakładanie materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap
 • Silne magnesy do mocowania modułu na pionowych powierzchniach metalowych
 • Magnesy pozwalają przenosić podajnik w nowe miejsca

Podajnik nietkanego materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap do przechowywania i podawania materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap. Nasz trwały metalowy podajnik jest wyposażony w silne magnesy, umożliwiając instalacje na metalowej powierzchni pionowej.

Podajnik nietkanego materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap pozwala rozwinąć odpowiednią długość materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap. Nasz trwały metalowy podajnik jest wyposażony w silne magnesy pozwalające zainstalować na metalowej powierzchni pionowej. Wystarczy umieścić podajnik w odpowiednim miejscu i rozwinąć materiał. Dzięki magnesom podajnik można w razie potrzeby przenieść w inne miejsce. Instrukcja nakładania materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap na ścianach ⦁ Pierwszą sekcję nałożyć przy podłodze i sukcesywnie posuwać się górę ściany ⦁ Zamocować podajnik na przyległej ścianie ⦁ Wyciągnąć tkaninę na długość kabiny ⦁ Za pomocą rakli zamocować dalszy koniec materiału na rogu ⦁ Nakładać w tył w kierunku podajnika, wyrównując materiał i przytwierdzając go do ściany ⦁ Uciąć materiał w podajniku ⦁ Za pomocą rakli sprawdzić czy materiał jest odpowiednio przytwierdzony na całej długości ściany ⦁ Ponownie zamocować podajnik na poziomie drugiej sekcji ⦁ Nałożyć zakładkę na pierwszy fragment (nie więcej niż 2,5 cm) ⦁ Tą samą metodą nałożyć materiał na 3 sekcje ściany ⦁ Po założeniu trzeciej sekcji wyciąć otwory wokół okien i źródeł światła ⦁ Ważne – materiał należy wymienić przed 150 cyklami wygrzewania, aby zapewnić czyste i łatwe zdjęcie

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 615.95 mm
Kolor produktu Czerwony
Marki 3M™
Rodzaj produktu Podajnik
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 304.8 mm
Zastosowanie Podawanie