1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Folie
 4. Materiały zabezpieczające powierzchnie
 5. Materiał chroniący przed brudem i dozowniki

Aplikatory 3M™ Dirt Trap do materiałów ochronnych

 • 3M ID 7000045517
 • UPC 00051131368668

Szybkie nakładanie włókninowego materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap na podłogi i ściany – czystsze i jaśniejsze miejsce pracy

Rolki z materiałem zakłada się szybko za pomocą prostego zacisku

Aplikator zapewnia równomierne nakładanie dzięki możliwości wciskania i wyciągania bez zdejmowania, aby pracować łatwiej i szybciej.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 787KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szybkie nakładanie włókninowego materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap na podłogi i ściany – czystsze i jaśniejsze miejsce pracy
 • Rolki z materiałem zakłada się szybko za pomocą prostego zacisku
 • Aplikator zapewnia równomierne nakładanie dzięki możliwości wciskania i wyciągania bez zdejmowania, aby pracować łatwiej i szybciej
 • Trwała budowa materiału zwiększa żywotność sprzętu

Aplikatory do nietkanych materiałów ochronnych 3M™ Dirt Trap to trwałe narzędzia ręczne do nakładania nietkanych materiałów ochronnych 3M™ Dirt Trap (biały) w kabinach lakierniczych i innych miejscach warsztatów naprawczych. Rolka jest bezpiecznie osadzona w aplikatorze, umożliwiając równomierne nakładanie materiału; można ją wciskać i wyciągać bez zdejmowania, by nakładać materiał ochronny szybko i wydajnie.

Aplikatory do nietkanych materiałów ochronnych 3M™ Dirt Trap, zaprojektowane specjalnie z myślą o równym nakładaniu warstwy ochronnej, przyspieszają i ułatwiają zabezpieczenie ścian i podłóg warsztatu przed zabrudzeniem lakierami, pyłem i innymi zanieczyszczeniami. Trwałe metalowe aplikatory mają uchwyt z prostym zaciskiem dostosowany do różnych szerokości nietkanych materiałów ochronnych 3M™ Dirt Trap. Wystarczy po prostu zatrzasnąć rolkę w aplikatorze. Aplikator do ścian (PN36866) łatwo dopasowuje się do wysokości rolki i rozwija materiał równomiernie. Aplikator do podłóg (PN36865) jest wyposażony w szybko wkładany obrotowy uchwyt, który umożliwia wciskanie i wyciąganie rolki bez jej zdejmowania. Gąbkowe wałki przyciskają materiał do ściany lub podłogi, by rozwijał się równomiernie i przyklejał bez zmarszczeń. Regularne nakładanie i używanie włókninowego materiału ochronnego 3M™ Dirt Trap może pomóc zredukować koszty czyszczenia, zachować estetyczny wygląd warsztatu, a z czasem utrzymać wartość przestrzeni roboczej. Ważne – nie należy przykrywania kratek podłogowych (materiał może blokować przepływ powietrza).

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Do użytku na Ściana
Długość całkowita (jednostki metryczne) 609.6 mm
Kolor produktu Czerwony
Liczba jednostek na opakowanie 1.0
Marki 3M™
Materiał Metal
Rodzaj produktu Aplikator
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 685.8 mm
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 208.28 cm
Zastosowanie Aplikator