DMS Zestaw startowy 3M™, 50604

 • 3M ID 7100058124

Aplikator pneumatyczny do systemu dynamicznego mieszania

Dysze DMS (czerwone) do wypełniacza karoserii

Dozownik dysz DMS / stojak na pudełka

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Aplikator pneumatyczny do systemu dynamicznego mieszania
 • Dysze DMS (czerwone) do wypełniacza karoserii
 • Dozownik dysz DMS / stojak na pudełka
 • Stojak na aplikatory DMS

Zestaw zawierający elementy niezbędne do rozpoczęcia pracy z systemem dynamicznego mieszania 3M: Aplikator, Dysze i Akcesoria.

Zestaw wprowadzający do systemu dynamicznego mieszania 3M™ zawiera sprzęt niezbędny do rozpoczęcia pracy z innowacyjnym systemem dynamicznego mieszania 3M™: pneumatyczny aplikator, który dozuje produkty DMS – zawsze w prawidłowej mieszance i w ilości wymaganej dla danego miejsca naprawy, stojak na aplikator do wygodnego przechowywania w pobliżu miejsca pracy, a także pudełko z dyszami do stosowania z wkładami wypełniającymi DMS 50:1 oraz odpowiedni uchwyt na pudełko z dyszami.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Marki 3M™
Pojemność (jednostki metryczne) 276 mililitr
Rodzaj produktu Aplikator
Zastosowanie Element systemu DMS, Nakładanie materiału