1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Artykuły biurowe
 4. Pakowanie i materiały wysyłkowe
 5. Zawieszki
 6. Zawieszka samoprzylepna 3M™ Hang Tab 1075, bezbarwna, 50 mm x 50 mm

Zawieszka samoprzylepna 3M™ Hang Tab 1075, bezbarwna, 50 mm x 50 mm

 • 3M ID 7000001899
 • UPC 00021200620133

2 "x 2", otwór w stylu delta do zawieszania produktu w sklepach detalicznych

Wyściełany do wygodnego przenoszenia i "bezdozownikowego" taśmowania - nie wymaga narzędzia tnącego

Posiada wyjmowaną papierową zakładkę dla łatwej obsługi

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • 2 "x 2", otwór w stylu delta do zawieszania produktu w sklepach detalicznych
 • Wyściełany do wygodnego przenoszenia i "bezdozownikowego" taśmowania - nie wymaga narzędzia tnącego
 • Posiada wyjmowaną papierową zakładkę dla łatwej obsługi
 • Przezroczysta taśma umożliwia przejrzenie kopii opakowania, przekazu marki i grafiki
 • Pakowanie, mocowanie, naprawa uszkodzonych kart graficznych, ekspozycja i zawieszanie

Zawieszki 1075 3M™ doskonałe rozwiązanie do zawieszania produktów w punktach sprzedaży detalicznej oraz do naprawy uszkodzonych opakowań w sklepie. Wyposażony w przezroczysty poliestrowy nośnik, Zawieszki 1075 3M™ jest odporny na ścieranie, rozdarcie i rozdarcie krawędzi, a jednocześnie pozwala na wyeksponowanie ważnych kopii opakowania i grafiki. Zawiera konfigurację z otworami delta do pracy z szerszymi kołkami z podwójnym drutem.

Wyświetlanie z pewnością 3M™ Hang Tab 1075 posiada dwuosiowo zorientowany podkład z folii poliestrowej z wrażliwym na nacisk klejem z syntetycznej żywicy kauczukowej, który dobrze przywiera do większości produktów i powierzchni opakowań do zastosowań w ekspozycjach. Są odporne na ścieranie, pękanie i rozdarcie krawędzi. 3M™ Hang Tab 1075 ma otwór w stylu delta do zawieszania produktu na kołkach z podwójnym drutem lub samocentrujący się na standardowych kołkach w sklepach detalicznych. Zalecane aplikacje Wiszące towary w sklepach detalicznych Naprawa uszkodzonych wiszących opakowań Zmiana lokalizacji produktu w celu zmaksymalizowania miejsca na półce sklepowej
 • Zapewnij wszechstronność w ekspozycjach sprzedażowych Wydajność wstępnego cięcia Te wstępnie wycięte zakładki są ułożone w stos 10 wysokości w wygodnych podkładkach, co ułatwia ręczną aplikację i przenoszenie. Przydają się do wieszania produktów detalicznych, a także do naprawy uszkodzonych opakowań w sklepie.
 • Cechy charakterystyczne

  Zasoby

  Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

  Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

  Wyślij nam wiadomość

  Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Wyślij wiadomość

  Dziękujemy za kontakt z 3M

  Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
  Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


  Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

  Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

  Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

  An error occurred.