1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Podkłady
 5. Szpachlówki
 6. DMS Szpachla ogólnego zastosowania 3M™, 276 ml, 51002

DMS Szpachla ogólnego zastosowania 3M™, 276 ml, 51002

 • 3M ID 7100050738
 • UPC 04046719964499

Doskonała przyczepność do stali, ocynku lub aluminium

Wypełniacz o średniej masie, łatwy do szlifowania

Dobre właściwości wypełniające

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Doskonała przyczepność do stali, ocynku lub aluminium
 • Wypełniacz o średniej masie, łatwy do szlifowania
 • Dobre właściwości wypełniające
 • Aplikacja na żądanie za pomocą unikalnej dyszy mieszającej

Gładki, średnio ciężki, łatwy do szlifowania, uniwersalny wypełniacz do karoserii w unikalnym systemie dozowania DMS firmy 3M™ do szerokiego zakresu zastosowań i temperatur.

Dla silnego przylegania do stali, ocynkowanej lub aluminium użyj 3M™ dynamicznego systemu mieszania wypełniacza do karoserii ogólnego przeznaczenia. Nasz gładki, uniwersalny wypełniacz do karoserii jest częścią naszego unikalnego systemu dynamicznego mieszania (DMS) i może być używany w szerokim zakresie zastosowań i temperatur. Nasz system dynamicznego mieszania wypełniacz do karoserii ogólnego użytku ma doskonałe właściwości wypełniające. System DMS sprawia, że wypełniacz jest łatwy w obsłudze i umożliwia jego mieszanie i dozowanie bez dostępu powietrza, co zmniejsza ryzyko powstawania dziur podczas nakładania na naprawiany obszar.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Marki 3M™
Objętość 276 mL
Rodzaj produktu Szpachla
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 276 mililitr
Zastosowanie Element systemu DMS, Nakładanie szpachli, Naprawa małych wgnieceń, Przygotowanie powierzchni do malowania, Wypełnianie wgnieceń