Dwuskładnikowy uszczelniacz natryskowy 3M™

 • 3M ID 7000080130
 • UPC 03134375405133

Lakieruj 30 minut po nałożeniu uszczelniacza

Uzyskaj efekt falowania, zmieniając kąt natrysku

Używaj z pistoletem do aplikacji PN08801

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Lakieruj 30 minut po nałożeniu uszczelniacza
 • Uzyskaj efekt falowania, zmieniając kąt natrysku
 • Używaj z pistoletem do aplikacji PN08801
 • Nie kurczy się

Lakieruj już 30 minut po uszczelnieniu dwuczęściowym uszczelniaczem natryskowym 3M™. Nasz czysty, szybki i prosty uszczelniacz może być podgrzewany w celu przyspieszenia procesu utwardzania i nie ma skurczu.

Uzyskaj czystą, szybką i łatwą aplikację dzięki dwuskładnikowemu uszczelniaczowi natryskowemu 3M™. Nasz bezskurczowy uszczelniacz w sprayu może być podgrzewany w celu przyspieszenia procesu utwardzania, aby umożliwić malowanie w ciągu 30 minut. Nasz dwuczęściowy uszczelniacz natryskowy może osiągnąć efekt falowania poprzez zmianę kąta natrysku. Umożliwia odtworzenie oryginalnego wyglądu uszczelek przegubów karoserii i może być również stosowany do odnawiania powłok chroniących przed odpryskami. Unikalny 2-pak uszczelniacza na bazie poliuretanu jest zapakowany w aluminiową saszetkę, dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu podczas mieszania i nie wymaga czyszczenia pistoletu po aplikacji.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Czas obróbki 35 min
Marki 3M™
Objętość 250 mL
Rodzaj produktu Powłoka poliuretanowa
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 250 mililitr
Zastosowanie Uszczelnianie, Uszczelnianie i klejenie szwów, Uszczelnianie szwów i złączy