Scotchgard™ folia ochronna do lakieru SGH6

3M ID B40066707
 • Idealnie przezroczysta, wysokiej jakości folia uretanowa chroni powierzchnie lakierowane, z laminatów szklano - epoksydowych lub innych powierzchni pojazdów
 • Warstwa wierzchnia z absorberami UV zachowuje przejrzystość i nie pęka pod wpływem promieniowania UV lub mgły solnej
 • Chroni przed odpryskami, zarysowaniami i uszkodzeniami lakieru
 • Doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej temperatury i wilgotności
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Folia ochronna Scotchgard ™ SGH6 to wytrzymała, przezroczysta folia o grubości 0.2mm (8 mils), która chroni przed odpryskami od uderzeń kamieni, ścieraniem i warunkami atmosferycznymi. Specjalnie opracowane pokrycie powierzchni pomaga zachować oryginalny odcień koloru i utrzymuje fabryczne linie nadwozia. Ta wytrzymała folia, o sprawdzonej zgodności ze specyfikacjami producentów samochodów (OEM), jest elastyczna, dopasowująca się i trwała nawet w trudnych warunkach.

Podwójna ochrona

Folia ochronna Scotchgard ™ SGH6 zapewnia zaawansowaną ochronę odsłoniętych powierzchni samochodowych. Ta termoplastyczna folia poliuretanowa o grubości 203 mikronów jest wzmocniona lakierem bezbarwnym (Clearcoat), który zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Posiada łatwo usuwalną warstwę ochronną i klej akrylowy czuły na nacisk (PSA), który łatwo i bezpiecznie przylega do lakieru samochodu, chroniąc powierzchnię przed uszkodzeniem. Scotchgard ™ PPF został zaprojektowany z myślą o wyższym poziomie wydajności w porównaniu do folii 3M ™ VentureShield ™.

Dyskretna ochrona

Znana również jako "niewidzialna ochrona". Jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie połysku lakieru, jak gdyby auto wyjechało prosto z salonu samochodowego. Wytrzymała, trwała, praktycznie niewidoczna folia poliuretanowa sprawi, że pojazdy dłużej wyglądać będą nienagannie , bez żadnych zmian cech konstrukcyjnych czy koloru, dzięki stworzeniu bariery ochronnej wokół najbardziej narażonych elementów, takich jak: przednie zderzaki, maska, lusterka boczne, wnęki klamek, błotniki, krawędzie drzwi. Folia zachowuje swoje właściwości na pojeździe mimo wysokiej temperatury, promieniowaniu UV, czy mgły solnej. Zabezpieczenie pojazdu z folią PPF sprawia, że dłużej wygląda on na nowy i niewątpliwie zwiększa wartość odsprzedaży pojazdu w przyszłości.

5-cioletnia gwarancja

Zainstalowana przez przeszkolonego aplikatora folia ochronna Scotchgard ™ SGH6 jest objęta 5-letnią gwarancją, która obejmuje wady takie jak: żółknięcie, pęcherzyki i pękanie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z kartą gwarancyjną poniżej.

Zostaw to profesjonalistom

Przeszkoleni instalatorzy 3M wykorzystują bibliotekę tysięcy zaprojektowanych komputerowo wzorów do wycinania oklejanych części dopasowanych do każdego pojazdu. Gwarantuje to precyzyjną, wysokiej jakości aplikację. Folia wycinana jest za pomocą programu komputerowego 3M PSC, który dedykowany jest do danego modelu auta, zapewniając w ten sposób precyzyjne dopasowanie do oklejanych elementów, sprawiając, że folia po aplikacji jest prawie niezauważalna. Dla wyszkolonego aplikatora zestawy 3M PPF są łatwe do cięcia i montażu.

Niezawodna ochrona

Od renowacji reflektorów przez materiały akustyczne do folii ochronnych do lakieru samochodowego - inżynierowie firmy 3M opracowali najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają technikom motoryzacyjnym osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klienta. Folia Scotchgard ™ oparta o zaawansowane technologie znacząco wydłuża fabryczny stan lakieru. Jest to znakomity przykład tego, jak technologie 3M wspierają przemysł motoryzacyjny, zapewniając zarówno łatwość użytkowania, jak i doskonałe rezultaty.

 • Idealnie przezroczysta, wysokiej jakości folia uretanowa chroni powierzchnie lakierowane, z laminatów szklano - epoksydowych lub innych powierzchni pojazdów
 • Warstwa wierzchnia z absorberami UV zachowuje przejrzystość i nie pęka pod wpływem promieniowania UV lub mgły solnej
 • Chroni przed odpryskami, zarysowaniami i uszkodzeniami lakieru
 • Doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej temperatury i wilgotności
 • Aby dopasować się do różnych wymiarów powierzchni dostępna w wielu szerokościach
 • Idealna do ochrony zderzaków, wnęki drzwi, lusterek bocznych, maski, krawędzi drzwi, listwy bagażnika czy progów
 • 5-cioletnia gwarancja