1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Kleje, uszczelniacze i podkłady
 4. Dysze i akcesoria
 5. Dysze i końcówki
 6. Dysze do środka do naprawy tworzyw sztucznych 3M™, odpowiednie do produktów 05901 i 08122, 08198

Dysze do środka do naprawy tworzyw sztucznych 3M™, odpowiednie do produktów 05901 i 08122, 08198

 • 3M ID 7100224406

Przezroczysta dysza mieszająca z cienką końcówką

Do podwójnych wkładów 48.5 ml lub 50 ml

Zaprojektowane dla wkładów 48.5 ml z materiałem do naprawy elastycznych części 3M™ i wkładów 50 ml kleju strukturalnego 3M™

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 215KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Przezroczysta dysza mieszająca z cienką końcówką
 • Do podwójnych wkładów 48.5 ml lub 50 ml
 • Zaprojektowane dla wkładów 48.5 ml z materiałem do naprawy elastycznych części 3M™ i wkładów 50 ml kleju strukturalnego 3M™
 • Gotowy zmieszany materiał nakładać bezpośrednio, gdzie jest to konieczne

Dysze 3M™ do materiału do naprawy elastycznych części to dysze z cienką końcówką, które pasują do podwójnych wkładów 48.5 ml lub 50 ml 1:1 do materiałów do naprawy elastycznych części. Dysze są częścią zamienną, którą można szybko i łatwo wymienić.

Użyj dysz 3M™ do materiałów do naprawy elastycznych części jako dysz zapasowych, które można szybko i łatwo wymienić. Nasze dysze z cienką końcówką pasują do podwójnych wkładów materiału do naprawy elastycznych części 3M™ 05901 o pojemności 48.5 ml oraz wkładów kleju strukturalnego 3M™ 08122 o pojemności 50 ml.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.