Wosk do polerowania 3M™ Polish Rosa, 1L, 80345

 • 3M ID 7000083980
 • UPC 04046719044351

Polimerowy wosk silikonowy zapewniający wysoki połysk i trwałą ochronę

Wyjątkowe czyszczenie podczas pracy na dużych lub małych powierzchniach

Wydajna praca z łatwym czyszczeniem na małych i dużych powierzchniach

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Polimerowy wosk silikonowy zapewniający wysoki połysk i trwałą ochronę
 • Wyjątkowe czyszczenie podczas pracy na dużych lub małych powierzchniach
 • Wydajna praca z łatwym czyszczeniem na małych i dużych powierzchniach
 • Aplikacja ręczna lub maszynowa

Nakładaj produkt 3M™ Polish Rosa ręcznie lub maszynowo, aby uzyskać wyjątkowy, pozbawiony skaz, głęboki połysk oraz trwałą ochronę i woskowe wykończenie. Środek do polerowania nie odbarwia żadnych czarnych elementów gumowych. Uzyskasz perfekcyjny porządek, zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Niezbędny w każdym zestawie do czyszczenia i renowacji pojazdów.

Uzyskaj wyjątkowy, wolny od skaz, głęboki połysk i ochronę, dzięki 3M™ Polish Rosa. Nie odbarwia żadnych czarnych elementów gumowych. Nie plami gumy ani plastiku. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wystarczy nałożyć, a następnie wytrzeć nadmiar pozostałości ściereczką polerską 3M. Środek do polerowania na bazie silikonu jest polecany przez profesjonalistów z branży do przywracania nowego połysku lakieru i wyjątkowej, długotrwałej ochrony wosku końcowego. Zapewnia doskonałe sprzątanie, zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Niezbędny w każdym zestawie do czyszczenia i renowacji pojazdów.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Gradacja Ultradrobne
Kształt Okrągłe
Marki 3M™
Objętość 1 L
Rodzaj powierzchni farby
Rodzaj produktu Polish
Typ Polerowanie
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 1 litry
Zastosowanie Nabłyszczanie i polerowanie, Pielęgnacja samochodu, Utwardzona farba

Produkty Powiązane