Środek polerski 3M™ Perfect-It™

  • 3M ID 7100064962

Korzystaj z łatwego w użyciu, wszechstronnego produktu wybieranego przez profesjonalistów

Nadaje wysoki połysk

Łatwy do czyszczenia z powierzchni

Zobacz więcej szczegółów
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 1 litry
Zastosowanie Powłoka bezbarwna
Rodzaj powierzchni farby

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Korzystaj z łatwego w użyciu, wszechstronnego produktu wybieranego przez profesjonalistów
  • Nadaje wysoki połysk
  • Łatwy do czyszczenia z powierzchni
  • Usuwa utlenianie powierzchni, drobne linie i drobne rysy

3M™ Perfect-It™ Środek polerski jest szybko działającym, mniej agresywnym środkiem posiadającym te same składniki chemiczne 3M co 3M™ Perfect-It™ środek do usuwania rys i jest doskonałym produktem drugiego kroku po bardziej agresywnym środku do usuwania rys.

Uzyskaj wysoki połysk lakieru, usuń utlenianie powierzchni, linie łączenia i drobne rysy spłaszczające, dzięki 3M™ Perfect-It™ środkowi polerskiemu Produkt jest przeznaczony do używania na świeżym lakierze samochodowym. Idealny do żelkotu, doskonale sprawdza się w systemach lakierów dwuskładnikowych. Możesz go również użyć do usunięcia dużego odkurzu. Aby uzyskać najlepsze efekty, użyj go razem z 3M™ Perfect‐It™ środkiem do usuwania rys z czarnym padem. Produkt jest łatwy w użyciu i bardzo wszechstronny - jest wybierany przez profesjonalistów na całym świecie.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M