1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Gruboziarniste związki do polerowania
 5. Środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu 3M™ Perfect-It™

Środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu 3M™ Perfect-It™

 • 3M ID 7100094557
 • UPC 70051131296885,50051131296881,00051131296886

Formuła szybkiego cięcia żelkotu 3M do usuwania utleniania i zarysowań po użyciu P1000 lub drobniejszych

Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty

Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Formuła szybkiego cięcia żelkotu 3M do usuwania utleniania i zarysowań po użyciu P1000 lub drobniejszych
 • Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty
 • Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 • Nadaje się do wszystkich niewrażliwych na silikon powierzchni żelkotowych
 • Część pełnej gamy produktów 3M™ Perfect‐It™ do wykańczania żelkotu w transporcie morskim, w kamperach i przemyśle
 • Jednoetapowa pasta i wosk!

3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu łączy średnią moc cięcia z trwałym woskiem do profesjonalnego, jednoetapowego nakładania masy żelkotowej. Usuwa większe wady i zarysowania po użyciu P1000 lub drobniejsze oraz pozostawia błyszczące woskowe wykończenie, które pomaga chronić przed czynnikami atmosferycznymi i nie wymaga polerowania.

Dla prawdziwie profesjonalnego wykończenia żelkotu, nasz 3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu łączy w sobie szybki związek tnący i trwałą powłokę dla powierzchni w jednym. Jego najwyższej jakości formuła chemiczna i mineralna szybko usuwa utlenianie, wpływy atmosferyczne, matowienie, kredowanie i zarysowania tak grube jak po użyciu P1000. Pozostawia woskowe wykończenie na wysoki połysk. Jest odpowiedni dla środowisk nie wrażliwych na silikon, szybko przywraca piękny połysk porysowanym i utlenionym powierzchniom łodzi. Pozostawia doskonałe wykończenie po pierwszym zastosowaniu. Produkt długo pozostaje mokry, co pozwala na dłuższą pracę zanim konieczne będzie użycie nowego materiału. Zużywa się mniej produktu nawet w cieplejszym klimacie, a mimo to dobrze się trzyma i nie zapycha się na tarczy polerskiej. Formuła zawiera również powłokę woskową, która pomaga chronić złożoną powierzchnię żelkotu przed żywiołami i zmniejsza potrzebę dalszego polerowania lub woskowania. Od profesjonalistów zajmujących się polerowaniem do właścicieli pojazdów, produkty 3M™ Perfect-It™ do wykańczania żelkotu świetnie sprawdzają się na łodziach, kamperach i przemysłowych powierzchniach żelkotowych – zarówno nowych, jak i używanych. Produkty te krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć niezawodne wykończenie za każdym razem, niezależnie od procesów jedno-, dwu- lub trzyetapowych. Butelki oznaczone kolorami pozwalają na łatwy dostęp w sklepie lub na rampie. Pełna seria produktów 3M stworzonych specjalnie do żelkotu obejmuje 3M™ Perfect-It™ środek do czyszczenia łodzi, 3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny z woskiem do żelkotu, 3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkoościerny z woskiem do żelkotu oraz 3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi. Ta gama produktów jest idealna do uzyskania profesjonalnej jakości wykończenia żelkotu na łodziach, samochodach kempingowych i w zastosowaniach przemysłowych.

Zasoby

Produkty powiązane

Marki Perfect-It™
Objętość 946 mL
Rodzaj powierzchni Żelkot
Typ Polerowanie
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 946 mililitr
Zastosowanie Wykończenie żelkotem, Nabłyszczanie i polerowanie, Żelkot, Przemysł stoczniowy, Pielęgnacja łodzi

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M