1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Gruboziarniste związki do polerowania
 5. Środek polerski do żelkotu z woskiem 3M™ Perfect-It™, średniościerny, 946 ml, 36106E

Środek polerski do żelkotu z woskiem 3M™ Perfect-It™, średniościerny, 946 ml, 36106E

 • 3M ID 7100094557
 • UPC 00051131296886

Formuła szybkiego cięcia żelkotu 3M do usuwania utleniania i zarysowań po użyciu P1000 lub drobniejszych

Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty

Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Formuła szybkiego cięcia żelkotu 3M do usuwania utleniania i zarysowań po użyciu P1000 lub drobniejszych
 • Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty
 • Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 • Nadaje się do wszystkich niewrażliwych na silikon powierzchni żelkotowych
 • Część pełnej gamy produktów 3M™ Perfect‐It™ do wykańczania żelkotu w transporcie morskim, w kamperach i przemyśle
 • Jednoetapowa pasta i wosk!

3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu łączy średnią moc cięcia z trwałym woskiem do profesjonalnego, jednoetapowego nakładania masy żelkotowej. Usuwa większe wady i zarysowania po użyciu P1000 lub drobniejsze oraz pozostawia błyszczące woskowe wykończenie, które pomaga chronić przed czynnikami atmosferycznymi i nie wymaga polerowania.

Dla prawdziwie profesjonalnego wykończenia żelkotu, nasz 3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu łączy w sobie szybki związek tnący i trwałą powłokę dla powierzchni w jednym. Jego najwyższej jakości formuła chemiczna i mineralna szybko usuwa utlenianie, wpływy atmosferyczne, matowienie, kredowanie i zarysowania tak grube jak po użyciu P1000. Pozostawia woskowe wykończenie na wysoki połysk. Jest odpowiedni dla środowisk nie wrażliwych na silikon, szybko przywraca piękny połysk porysowanym i utlenionym powierzchniom łodzi. Pozostawia doskonałe wykończenie po pierwszym zastosowaniu. Produkt długo pozostaje mokry, co pozwala na dłuższą pracę zanim konieczne będzie użycie nowego materiału. Zużywa się mniej produktu nawet w cieplejszym klimacie, a mimo to dobrze się trzyma i nie zapycha się na tarczy polerskiej. Formuła zawiera również powłokę woskową, która pomaga chronić złożoną powierzchnię żelkotu przed żywiołami i zmniejsza potrzebę dalszego polerowania lub woskowania. Od profesjonalistów zajmujących się polerowaniem do właścicieli pojazdów, produkty 3M™ Perfect-It™ do wykańczania żelkotu świetnie sprawdzają się na łodziach, kamperach i przemysłowych powierzchniach żelkotowych – zarówno nowych, jak i używanych. Produkty te krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć niezawodne wykończenie za każdym razem, niezależnie od procesów jedno-, dwu- lub trzyetapowych. Butelki oznaczone kolorami pozwalają na łatwy dostęp w sklepie lub na rampie. Pełna seria produktów 3M stworzonych specjalnie do żelkotu obejmuje 3M™ Perfect-It™ środek do czyszczenia łodzi, 3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny z woskiem do żelkotu, 3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkoościerny z woskiem do żelkotu oraz 3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi. Ta gama produktów jest idealna do uzyskania profesjonalnej jakości wykończenia żelkotu na łodziach, samochodach kempingowych i w zastosowaniach przemysłowych.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Marki Perfect-It™
Objętość 946 mL
Rodzaj powierzchni Żelkot
Typ Polerowanie
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 946 mililitr
Zastosowanie Nabłyszczanie i polerowanie, Pielęgnacja łodzi, Przemysł stoczniowy, Wykończenie żelkotem, Żelkot