1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Mleczka i środki polerskie
 4. Drobnoziarniste związki do polerowania
 5. Środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu 3M™ Perfect-It™

Środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu 3M™ Perfect-It™

Numer części 36110E3M ID 7100094555
 • Najszybciej tnąca się formuła 3M do usuwania lekkiego i średniego utleniania oraz zarysowań, część pełnej gamy produktów 3M™ Perfect-It™ do wykańczania żelkotu
 • Usuwa ślady śzlifowania nawet na trudnych, ciemnych żelkotach
 • Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty
 • Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu dzięki swojej formule pozwala szybko usunąć lekkie do średniego utleniania, lekkie zadrapania, ślady wirowania i inne drobne defekty z żelkotu. Produkt ten usuwa zarysowania po użyciu P1500 lub drobniejsze i pozostawia polerowane wykończenie woskowe bez zarysowań nawet na trudnych ciemnych kolorach żelkotów.

Aby uzyskać prawdziwie profesjonalne wykończenie żelkotu, nasz 3M™ Perfect-It™ środek polerski lekkościerny z woskiem do żelkotu łączy w sobie polerowanie i ochronę w jednym – jego najwyższej jakości chemiczna i mineralna formuła szybko usuwa lekkie i średnie utlenienia i zarysowania po użyciu P1500 lub drobniejszych. Środek do żelkotu pozostawia gładkie, wysokopołyskowe woskowe wykończenie nawet na żelkotach o ciemnych kolorach i chroni powierzchnię przed wpływem czynników atmosferycznych. Jest odpowiedni dla środowisk niewrażliwych na silikon, długo pozostaje mokry, co pozwala na dłuższe łączenie, zanim konieczne będzie użycie nowego materiału. Zużywa się mniej produktu nawet w cieplejszym klimacie, a mimo to dobrze się trzyma i nie zapycha się na tarczy polerskiej. Formuła zawiera również powłokę woskową, która pomaga chronić powierzchnię żelkotu przed czynnikami zewnętrznymi i zmniejsza potrzebę dalszego woskowania. Od profesjonalistów zajmujących się polerowaniem do właścicieli pojazdów, produkty 3M™ Perfect-It™ środek do wykańczania żelkotu świetnie sprawdza się na łodziach, kamperach i przemysłowych powierzchniach żelkotowych – zarówno nowych, jak i używanych. Produkty te krok po kroku, pomagają Ci osiągnąć niezawodne wykończenie za każdym razem, niezależnie od procesów jedno-, dwu- lub trzyetapowych. Butelki oznaczone kolorami pozwalają na łatwy dostęp w sklepie lub na rampie. Pełna seria produktów 3M stworzonych specjalnie do żelkotu obejmuje 3M™ Perfect-It™ środek do czyszczenia łodzi, 3M™ Perfect-It™ środek polerski grubościerny z woskiem do żelkotu, 3M™ Perfect-It™ środek polerski średniościerny z woskiem do żelkotu oraz 3M™ Perfect-It™ wosk do łodzi. Ta gama produktów jest idealna do uzyskania profesjonalnej jakości wykończenia żelkotu na łodziach, kamperach i w zastosowaniach przemysłowych.

 • Najszybciej tnąca się formuła 3M do usuwania lekkiego i średniego utleniania oraz zarysowań, część pełnej gamy produktów 3M™ Perfect-It™ do wykańczania żelkotu
 • Usuwa ślady śzlifowania nawet na trudnych, ciemnych żelkotach
 • Może być używany do ścinania, polerowania i woskowania w jednym kroku, redukując czas i koszty
 • Formuła zapewnia dłuższy czas zwilżania, co wydłuża żywotność produktu i ułatwia czyszczenie
 • Odpowiedni dla niewrażliwych na silikon powierzchni żelkotowych, w tym morskich, RV i przemysłowych
 • Jednoetapowa pasta i wosk!
Specyfikacja
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Butelka
Objętość
946 mL
Rodzaj powierzchni
Żelkot
Sposób pakowania
6
Typ
Polerowanie
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne)
946 ml
Zastosowanie
Nabłyszczanie i polerowanie, Żelkot, Wykończenie żelkotem, Przemysł stoczniowy, Pielęgnacja łodzi
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.